Slim rrod ?

KamilCR7

Banned
Czy ktoś z was ma juz x slim z rrod ?
 

Griver

Użytkownik
Użytkownik
nie i nie będzie miał.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
nie i nie będzie miał.
Nie pisz głupot bo wszystko może się zdarzyć...

Rrod już miało kilka osób ale z "głupich" powodów.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli widziałeś na youtube.com filmiki z RRoD'em na slimie to to nie musi być poważny błąd. Żeby go wymusić wystarczy źle podpiąć zasilanie np. nie do końca.

Griver skąd masz pewność, że nikt nie będzie miał oka śmierci bo taki występuje w tej konsoli? Ma być mniej awaryjny, ale nie bezawaryjny. Każdy sprzęt kiedyś się psuje.
 

damian4991

Użytkownik
Użytkownik
ja juz mialem w slimie i to takiego ze rrod wyskakiwal tylko rano ale jak juz sie lekko nagrzal to dzialal az w koncu padl ale mi w sklepie odrazu wymienilem na nowke :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Slim nie moze miec ROD z jednej prostej przyczyny - nie ma czerwonych diod do okoloa wlacznika tylko same zielone :p W slimie jest RLD - Red Led of Death bo wtedy swieci czerwona dioda na srodku wlacznika
 

vincentdangogh

Świeżak
Świeżak
Teoretycznie rzecz biorąc producenci zapewniają, że sytuacja z poprzedniego X'a w nowym Slimie się nie powtórzy, jeżeli będzie on "normalnie" użytkowany. W praktyce zaś może być różnie. Myślę, że jeszcze zbyt mało czasu minęło, by stwierdzić jednogłośnie, że RROD w "duszy" Slim'a na prawdę masowo istnieje...
 

Do góry Bottom