1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim sie przegrzewa (?)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ces, Styczeń 9, 2011.

1. Ces

Ces Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem posiadaczem konsoli x360 slim, na poczatku gralem sobie normalnie nic sie nie dzialo, ale odkad podlaczylem mojego slimka pod monitor, zaczol on sie przegrzewac po wlozeniu gry do napedu, od razu zaczyna "warczec" - GLOSNIEJ CHODZIC. Nie wiem czym to moglo spowodowac, ale sytuacja jest dziwna bo gdy gram bez plyty w jakies demo z xbl to jest wszystko okey, moge grac godzinami, ale gdy chce sobie np. pograc w colina dirt (oryginalny na plycie) , to po wlozeniu plyty zaczyna jak juz na gorze napisalem warczec i po 2 wyscigach jest goracy. Nie wiem moze to dlatego ze lezy na drewnie (biurku)? Wczesniej byl w pozycji pionowej, teraz jest w poziomej, moze to cos zmienilo? Chociaz to juz sprawdzalem, wylozylem plyte obrocilem go do pozycji pionowej i po wlaczeniu gry, bylo tak samo. Mam jezcze jeden pomysl ale to juz zrobie jutro, przywroce go w poprzednie jego miejsce uzytkowania, i zobcze czy tez sie przegrzeje, ale wolalem napisac juz dzis moze cos mi doradzicie.
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cloud0

cloud0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To "warczenie" to najprawdopodobniej odgłos kręcącej się płyty w napędzie... Samo wydzielanie się ciepła też może być związane z kręceniem się przez jakiś czas płyty. Więc ogólnie wydaje mi się że wszystko jest w granicach normy. Spróbuj zainstalować grę i grać z dysku, jeśli go posiadasz i masz na nim odpowiednią ilość miejsca, a xbox powinien znów chodzić podobnie jak podczas grania w dema :p

4. Ces

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, ale gdy wczesniej sobie gralem na TV to takich problemow nie mialem, a dzis jak gralem ok. 1 godz. to on sie juz smazyl.
    A jesli mowa o instalacje gry to mam dysk 4 GB.

5. Gripix

Gripix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    e tam mam tak samo :p jak plyta chodzi to go slychac zawsze tak jest i sie nagrzewa . jak sie nagra gre na dysk problem znika . ajezeli masz dysk 4gb to musisz sie przyzwyczaic i nie zwracac uwagi :p

6. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    poczekaj niech sie wypowie ktos kto sie zna bo jesli jest naprawde goracy to cos jest nie tak. dodatkowo piszesz ze wczesniej tak sie nie dzialo czyli to jest troche niepokojace, chyba ze przesadzasz z tym goracem, moze jest po prostu cieply?

7. Ces

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    po godzinie byl goracy jak kaloryfer na 5-tce i troche mnie to nie pokoi dlatego napisalem, ale jutro sprawdze czy jak wroci na swoje dawne stanowisko uzytkowania, to czy jak wloze gre do napedu to bedzie tak samo.
    Ale nadal rosze o jakies porady.

8. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    to wez poczekaj i jutro zadzwon sobie na infolinie MS bo jesli jest az tak goracy to nie jest dobrze...

9. Ces

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm. moze jednak nie ma co sie tak martwic.. Teraz sie zoriantowalem, ze odkad pdlaczylem x'a do monitora to gram bez dzwieku i moze dla tego tak zwrocilem uwage na to warczenie, a co do tego przegrzania to moze jestem za wrazliwy, i sie przez to warczenie tak wystraszylem, chociaz no byl troche goracy.. Nie wiem zobacze jutro.

10. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm, ciekawe, mam, a raczej miałem dokładny taki sam problem, już narazie nie jest tak źle ale xbox i tak jest cały czas mocno ciepły a najgorsze jest to że gdy mam jaką kolwiek płyte w konsoli czasami, a raczej 2 razy dziennie sie zacina konsola, tzn to warczenie, i albo reset, albo otwieram naped, plyta wyjezdza i konsola juz dziala normalnie. Dziwne mam slima 250 i gry instaluje. Kupilem po swietach

Wczytywanie...

Poleć forum