1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim z LT 2.0-Dash 13604 (Jak nagrywać gierki?) Proszę o pomoc!

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez KorK, Czerwiec 30, 2012.

1. KorK

KorK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,moglibyście mi coś poradzić,bo ten tutorial o nagrywaniu pod LT 2.0 nie porusza mojego problemu.
    Mam Slima z LT2.0,dash 13604,nigdy nie podłączana do neta więc nie ma mowy o cichej aktualizacji itp.
    Jak mam nagrywać te gierki ? Mam już zainstalowane ImgBurn 2.5.7.0 i Abgx 1.0.6
    Wcześniej używałem starszych wersji abgx i nie wiem jak tutaj przepuszczać gierki z XGD2(Jakie zaznaczyć opcję?),zaznaczam,że nie chce nagrywać tych z XGD3.Co do abgx 1.0.6 to mam jeszcze pytanie,czy muszę do najnowszego abgx dogrywać Wave 1-13th lub source code-(cokolwiek to jest :D) ???
    Proszę o odp. Z góry dzięki,Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum