1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SLIM z lutego 2011, RGH/JTAG czy lepiej LT 3.0 + LiteON ihas?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qjam, Luty 10, 2012.

1. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.

SLIM JEST Z LUTEGO 2011 - pomyliłem się! ;)

Mam pytanie odnośnie samego RGH lub JTAGa. Wiem, że RGH i JTAG pozwalają wgrywać gry na dysk bez konieczności nagrywania ich na płyty. Co bardziej się opłaca? Wgrać RGH lub JTAG czy wgrywać LT 3.0, kupić ihasa i dodatkowo płyty na gry?

No i jaka jest różnica między RGH a JTAGiem? Mam dysk 250 w xboxie (kupiony na allegro za 200 zł - taki niby dedykowany dla xboxa ale nie oryginalby microsoftu) i jak tam gry będę mógł wrzucać bez wykorzystania płyt? Jak wygląda sprawa z LT 3.0? RGH jest na stałe i ewentualnie wgrywałbym tylko później nowe LT?

Dodam, że mam LT 1.93 ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurdak

kurdak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po wgraniu RGH nie pograsz na live, ja kupiłem Slima, przerobiłem LT 3.0 i na chwilę obecną jestem zadowolony, jednak zastanawiam się czy i tak nie przerobić RGH, ale zrobię to jak dostanę bana na Live ;] :D

4. qjam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem, że nie pogram na live ;) Nawet mi na tym nie zależy... :) Wolałbym przerobić na RGH, nie tracić kasy na płyty i ciągłe wgrywanie LT bo co chwile wychodzę jakieś nowe zabezpieczenia ;) A z tego co wiem niezależnie od tego czy to będą gry XGD2, XGD3 czy jakieś inne zabezpieczenia to będą działały z dysku?;)

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Zrob rgh. Wszystko smiga z dysku

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

6. kurdak

kurdak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdanie tak, chociaż poprosił bym kogoś doświadczonego ;]
    W Szczecinie w pewnym serwisie powiedziano mi że RGH kosztuje 300 zł - ale przy okazji służą pomocą i uczą jak zrobić wszystko co będziesz potrzebować (aktualizować, nagrywać gry, itp) :D
    Moim zdaniem dobra opcja, płyty z drugiej strony to nie jest wydatek koszt 5,5 zł za sztukę w komputroniku który jest pod domem, nagrywarka i tak Ci posłuży, a od czasu do czasu można pograć na live :D

Moim zdaniem ta opcja podoba mi się bardziej ... gram do kiedy nie dostanę bana ;] ale jest trochę droższa.
    Z drugiej strony, czy aktualizacje LT pojawiają się tak często ?
    Aktualizacja napędu w tym serwisie co wszystko robiłem to 60 zł, w porównaniu do tego co wydawało by się na oryginały, to jak za darmo.

Ale jeśli nie chcesz grać na Live .. to polecam RGH, moim zdaniem jeśli pojawi się nowe zabezpieczenie, które zostanie złamane, to wyjdzie aktualizacja do RGH i po krzyku :D

7. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    To zależy od ciebie ja bym w zyciu nie zrobił rgh ponieważ trace możliwość grania online a kiedyś granie samemu napewno ci się znudzi ale tak jak mówiłem wybór należy do ciebie

8. qjam

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Właśnie chodzi o to, że nie gram sam... na konsoli gram raczej zawsze z kimś (fifa, fight night etc.) ;) Ewentualnie gdy są jakieś gry typu Red Dead Redemption gram sam ;) Powiedzcie mi jak to jest z RGH... ściągam obraz gry i jak wrzucam to na dysk w xboxie? Jak to uruchamiam? :) No i co z zabezpieczeniami typu XGD2, XGD3...? ;) Gra odpali się bez problemu? No i co gdy wyjdzie jakieś nowe zabezpieczenie... RGH po prostu omija w jakiś sposób zabezpieczenia?

Wczytywanie...

Poleć forum