Slim z Media Marktu

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Witam. U mnie w Płocku w MM jest slim za 1049zł bez gier opłaca się go brać teraz? Jak myślicie czy nie długo może pójść w dół albo będzie jakiś weekend bez Vatu?
 

gdzie_moj_nick

Użytkownik
Użytkownik
na allegro slim z gra jest w tej cenie, ja na Twoim miejscu bym troche poczekal ;)
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
W internecie jest za 1099zł + 2 gry + wysyłka gratis = według mnie zaufany sklep (szybka wysyłka i wszystko OK).

http://www.ultima.pl//Xbox_360/Nowy_Xbox_360_250_GB_2_gry_staly_rabat_w_naszym_sklepie_/i9027/

POLECAM ten sklep! Kupuję tam często gry.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Gram.pl 1099zł 3 gry
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
W internecie jest wiele ciekawych promocji i ofert. A co do sklepu gram.pl to też polecam.
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
W internecie jest za 1099zł + 2 gry + wysyłka gratis = według mnie zaufany sklep (szybka wysyłka i wszystko OK).

http://www.ultima.pl//Xbox_360/Nowy_Xbox_360_250_GB_2_gry_staly_rabat_w_naszym_sklepie_/i9027/

POLECAM ten sklep! Kupuję tam często gry.

hehe a ja nie dawno kupiłem na allegro halo odst i forze 3
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
To sorry nie miałem pojęcia. Mógłbyś je sprzedać i kupić nowe gry :).
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Gram.pl 1099zł 3 gry
patrzyłem ale mam pure i lego batman kupiłem za 25zł na allegro :)

Chyba zaraz polecę do MM i kupie tego za 1049 bo sprzedałem arcade i nie mogę wytrzymać. :)
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
To kup bez gier. Prawie wszędzie są takie tytuły w zestawie.

ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket - Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB
 

Wistam

Użytkownik
Użytkownik
A orientujecie się jaka mniej więcej może być cena Xbox 360 250 GB z kinectem?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw niech podadzą cenę Kinect'a, która na Microsoft Store wynosi 149$. Myślę, że taka będzie oficjalna bo na własnej stronie taką podali. Ma wyjść też Xbox 360 Slim Arcade i też pewnie będą takie zestawy. Teraz wiadomo tylko, że takie zestawy wejdą na rynek, ale w jakiej cenie nie ujawniono.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Co do tego, to nikt z nas nie ma pewności, biorąc pod uwagę fakt, że kinect pojawi się na rynku dopiero za kilka miesięcy i nie znamy jeszcze 100%ntowej ceny tego bajera :D.
 

Wistam

Użytkownik
Użytkownik
A czym ma się różnić Slim od Slim Arcade?
Cena Arcade oczywiście niższa?
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że na pewno cena Arcade będzie niższa.
 

kamilkosz

Banned
Użytkownik
podobno w slim arcade ma nie byc dysku
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Nowy XBOX 360 250 GB JUŻ JEST sklep Białystok (1152398054) - Aukcje internetowe Allegro

W ogole to nie rozumiem, po co ktos kupuje ta konsole jak juz ma starsza wersje (Jasper).
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Wersja "Slim arcade" z tego co mi wiadomo, ma mieć ok. 5 gb pamięci (prawdopodobnie), oraz brak wbudowanego wi-fi.
 

Do góry Bottom