1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slim zaczął się zawieszać!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AmigoXX, Sierpień 26, 2010.

1. AmigoXX

AmigoXX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po trzech tygodniach Slim zaczął się zawieszać!

Nie ukrywam, że pisząc to jestem w sporym szoku...

Otóż około 3 tygodnie temu kupiłem w sklepie Avans konsolę XBOX 360 Slim. Wcześniej przez grube 3 lata posiadałem zwykłą 360-tkę, którą po tak długim okresie czasu wykończył RROD. Na tamtą konsolę nigdy jednak nie narzekałem.

Po przejściu na Slima szybko zauważyłem, że - mimo stania na niezabudowanej komodzie - konsola szybko stawała się ciepła. Nie jakoś mega gorąca, ale ciepła. Nie zwracałem na to jednak szczególnej uwagi, bo grałem bez problemów. A grałem często, po jakieś kilka godzin. Ale chyba od tego jest konsola... Nie zostawiałem jej jednak na noc, ani nic tym podobnego.

Jednak dziś, grając w Assassin's Creed I, obraz gry nagle zamarł w miejscu, nie dało się nic zrobić (żadnego komunikatu o przegrzaniu), musiałem więc wyłączyć konsolę. Poczekałem chwilkę i ponownie włączyłem grę. Minęło jakieś pół godziny grania i... znowu zwis.

Uznałem, że trzeba dać Slimowi odpocząć, poczekałem więc ponad godzinę i odpaliłem ponownie Assassina. Grałem jakąś godzinkę bez problemów, myślałem że już po problemie.

Jednak później postanowiłem zagrać sobie w NBA 2K10, po wcześniejszym wyłączeniu konsoli. Włączam mecz, a tu szok. Po chwili, przy jeszcze chłodnej konsoli, kolejny zawias!

To wszystko stało się w jakimś odstępie 5 godzin...

Nie bardzo wiem co robić, na razie wyłączam konsolę na całą noc i czekam. Jestem wkurzony i nie wiem czy to przejdzie, czy też zbliża się czerwona kropka, czy może mam strzelić sobie w łeb... Myślę nad oddaniem tego na gwarancję, ale cholernie szkoda mi dysku twardego na którym mam sejwy 100% z Alana Wake i Prince of Persia, jeśli miałbym dostać nową... czego i tak pewnie nie będzie.

Może któryś z was (czego oczywiście nie życzę) ma podobny problem ze swoim Slimem lub wie, co pomoże w mojej jakże wkurzającej sytuacji?

Konsola nie jest przerabiana.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Phoenix505

Phoenix505 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Po pierwsze dysk możesz wyciągnąć oddając konsole na gwarancję... Po drugie te freezy są objawem grzania się. Też na moim falconie miałem taki okres spróbuj po prostu że tak to nazwę rozchodzić* czyli olej problem na tydzień, jeśli nie pomorze to kurier i półtorej tyg sobie poczekasz aż ci naprawią konsolkę. I broń Boże nie próbuj sam rozkręcać i naprawiać (tak na wszelki) :)

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    wykasuj cache może to pomóc, zainstaluj grę na dysk, przy wysłaniu na gwarancję wyciągnij dysk, bo już z nim może nie wrócić:)

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    wyczyść cache dysku lub wyciąg dysk i spróbuj pograć z samego napedu
    sprawdź czy na innych grach też sie tak dzieje
    jeżeli bez zmian to pozostaje reklamacja

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A czy to oryginalne gry? Konsola zawsze jest ciepła, musi być. Jak to piraty to na 100% wina kopii. Nagraj jeszcze raz na verbatimkach z predkoscia x2 powinno pomoc. Chyba ze to oryginaly wtedy daj konsole na gwarancje ;P

7. krzysiek058

krzysiek058 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro slim, to oryginały.

8. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @PatrixOK Jeszcze wyraźnie napisał że konsolka nie przerabiana.
    A co do tematu, pograj przez jakiś czas i po prostu olej to. Masz gwarancję gdyby coś się z nią stało więc nie masz się czego martwić:) Mi kilka razy w mojej karierze xboxik złapał zawieche. Było tych zwiech tak bardzo mało, że nawet na to uwagi nie zwracałem w odstępie miesięcy :) Więc raczej COŚ z twoją konsolą jest - coś jej dolega :) Może to nie wina samej konsoli? Dysk, płytka itp..

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    najpierw czyscimy cache na dysku i sprawdzamy. Jak dalej zawiechy to wyciagamy dysk. Jesli problem dalej wystepuje to sprawdzamy plyty. Jak sa ok to zmieniamy polozenie konsoli. Jak dalej to samo to wysylamy na gwarancje.

Jesli szkoda ci save to mozesz je na pena zagrac.

10. soundlover

soundlover Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Elbląg
    miałem takie coś w falconie, stwierdzono ze to wina układu graficznego. ale sprobuj wyciągnąć dysk może pomoże.

Wczytywanie...

Poleć forum