1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Slime z 2012 r - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bluebot, Grudzień 24, 2012.

1. Bluebot

Bluebot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam konsolę XBOX360 Slime z Lipca 2012 oraz Dash'em 14719. Wiem że datowo już się nie mieszczę w LT, ale RGH mogę zrobić. I w tej kwestii mam kilka pytań. Czym się różni od siebie przeróbka LT od RGH? Nie chodzi mi o jakieś szczególy w modyfikacji a raczej co jest w LT a czego nie ma w RGH i w drugą stronę. Kolejnym pytanie jest już do RGH. Mając tą przeróbkę pozbawiam się automatycznie Xbox live? Czy są jakieś sposoby abym mógł grać z innymi(Szybko bana dostanę? Nie używając Homebrew'ów, nie grając przed premierą itp)? A jak nie, to czy jest możliwośc "uśpienia" przeróbki tak abym mógł grać na "czysto" nie obawiając się o zbanowanie konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. zmijek

zmijek Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Malbork
    Odp: Slime z 2012 r - kilka pytań

Jest opcja rgh dual nand jedna dla live druga dla homebrew poszukaj wszystko jest na forum
    :D:D
    wysłane z xperia u za pomocą Tapatalk 2

4. ^^|Martines|^^

^^|Martines|^^ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Rgh ********* sprawa zero płyt pobierasz i grasz nie możesz grać na xboxlive ale jest taka stronka gdzie można przez nią grać przez sieć i jest super...

5. Bluebot

Bluebot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, już mniej więcej wiem czym różnią się przeróbki od siebie. Teraz to co nurtuje mnie to to, czy mając Slima z datą sierpien 2012 przerobię konsolę innaczej niż RGH. Czytałem że Dash nie może być wyższy niż 15XXX więc warunek spełniam chyba(Jak wspomniałem wyżej - mam 14719). Napęd z tego co zaobserwowałem jest LiteOn. Czy jest możliwość wgrania LT na taką konsolę? Czy muszę czekać na LT Ultimate gdzie nie wiadomo kiedy wyjdzie? RGH jest jedynym wyjściem? Chciałbym grać z gier z dysku nie tracąc przy tym możliwości gry na XBL.

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie zrobisz lt na tej konsoli, musisz czekać na LTU.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

To trzeba ci dual nand, lub xkey. Ltu to wymiana pcb napędu +fw

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

8. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
  9. Bluebot

Bluebot Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za pomoc. Tak na koniec chciałbym się dowiedzieć czy aktualizacja coś mi zmieni? Póki co nie mam żadnej przeróbki, a chciałbym połączyć się z XBL aby pograć w jakieś demówki. Przy połączeniu próbuje mi pobrać aktualizację. Akceptować i pobrac zmieniając dasha, czy narazie nie korzystać z internetu bo mogła by mi ta zmiana zaszkodzić?

10. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zainstaluje ci się dashboard 16202 więc NARAZIE RGH szlak trafił,będziesz musiał czekać na najnowszą przeróbkę dla dashów 16xxx narazie zostaw dasha w spokoju,ja mam slima z 24 lipca 2012 (dash 14719) i też myślałem o przeróbce,ale poczekam rok i na gwiazdkę 2013/2014 (po gwarancji) ją przerobie-Tanio w miarę będzie i z gwarancja mnie nie ominie :) Pozdrawiam

11. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Da sie juz przerobić, co do czekana przerobisz za rok i akurat ci padnie po gwarancji hehe. Co za nawyk stare konsoke przerabiać

12. SUN_Rise

SUN_Rise Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na pewno są tak zaprogramowane :D chociaż falcona trzymałem 2 lata i nic nie było,ale porównywać falcona z coroną,to tak jak porównywać Ferrari i Fiata :)

13. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Ferrari.szybciej rozbijesz masz racje

Wczytywanie...