Slimka jak obudowa?

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
Cześc. W najbliższym czasie zamierzam kupic konsole slim 4gb dokupujac 250gb, lub od razu z 250. Cenowo wyjdzie mi bardzo podobnie, więc chciałbym wybierac tylko ze względu na obudowę. Polecacie tą matową czy jednak błyszcząca? :)
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Matowa Ci sie nie porysuje, a blyszczaca za to ladnie wyglada. Musisz sam zdecydowac.
 

Margolll

Użytkownik
Użytkownik
Ja na twoim miejsu chapał bym :) i to bez zastanowienia wersje z 250GB ta blyszczącą ;) bo o wiele bardziej mi się podoba, jednak to jest kwestia gustów i guścików, sam musisz zadecydowac która bardziej ci pasuje.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
brzyszczaca odrazadzam popalcuje ci sie porysuje i matowa jest 100razy lepsza bo sam mam pozdr
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bierz matową + dysk. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
 

xAmpeGx

Banned
hmm a ja powiem tak, jak Jesteś typem takim jak ja czyli Pedanta i lubisz czyścić żeby nie było kurzu itp i wiesz jak to robić ;] to bierz błyszczącą, jeżeli zaś nie obchodzi Cię kurz to matową, bo szkoda żeby się porysowała i potem wyglądała do bani :) jak czyścić takie rzeczy z kurzu to chyba każdy wie (nawilżona ściereczka do okularów)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Na pewno błyszcząca jest ładniejsza tylko trzeba o nią dbać aby z biegiem czasu nie było na niej rys :)
 

aPoLhIzE

Użytkownik
Użytkownik
A gdybym miał dokupywac dysk, niekonieczna jest jego obudowa?
 

freshx

Użytkownik
Użytkownik
Do slimek obudowa jest zbędna, po prostu masz takie coś: http://flicktitio.us/wp-content/uploads/2010/08/photo-4.jpg i tam wkładasz dysk i zamykasz :)
 

Taiyou

Użytkownik
Użytkownik
Ja też wziąłem wersje 4 gb i dysk chce dokupić bo wychodzi o ok 90 zeta taniej i ta wersja błyszcząca się potwornie kurzy (idealny stopień czerni :p), rysuje i zostają odciski palców, kumpel ma i ciągle ten fakt przeklina :)
A odno.śnie dysku to ja planuje wziąć z obudową, czekam tylko aż troszkę taniej będą zwłaszcza te gdzie sprzedawca daje 3 lata gwarancji.
 

GreenPeace

Użytkownik
Użytkownik
Matowa wersja jest lepsza ;) Wedlug mnie, nawet ladniej wyglada, sam mialem wiec wiem :p Teraz czekam na jasperka :p Bialego :)
 

Do góry Bottom