1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słowo "serial" jest sporym nadużyciem w przypadku Quantum Break

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 20, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Okazuje się, że wspomniany "serial" towarzyszący grze nie będzie dostępny w żadnej z usług streamingowych, ani nie pojawi się w telewizji. To tak naprawdę przerywniki filmowe, które pojawią się podczas gry. Fakt, że będą trwały po 22 minuty wcale nie usprawiedliwia nazywania ich serialem. Niezależnie od jakości materiału, który zresztą zapowiada się bardzo dobrze, jest to wyraźne nadużycie. To po prostu aktorskie scenki, jakie modne były w grach z lat 90.

Ciekawy jest jednak fakt, że mają one zachęcić graczy do ponownego przechodzenia Quantum Break. Zależnie od podjętych wyborów oglądać będziemy różne odcinki opowieści, a żeby poznać cały obraz historii, trzeba będzie ukończyć grę kilkukrotnie.

Pytanie tylko - po co zatrudniać aktorów i filmowców do przygotowania dwudziestominutowych scen, które z powodzeniem można było stworzyć za pomocą silnika gry. Przynajmniej całość byłaby bardziej spójna. Nigdy nie rozumiałem angażowania do produkcji gier znanych twarzy i pakowania się w dodatkowe koszta, kiedy medium growe pozwalam nam stworzyć własnych bohaterów.

Tym bardziej, że Quantum Break nie zapowiada się na tytuł casualowy, który potrzebuje przyciągnąć do siebie osoby niezwiązane z grami wideo, jak to miało miejsce chociażby w przypadku Beyond: Dwie Dusze.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1231
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi się to podoba choć kto by chciał tak naprawdę oglądać 20minutowe filmy wstawione w grę ? Może jeszcze nie będzie opcji by je przewinąć ? Pamiętam jak kiedyś grałem w Yakuza 4 z Ps+ to mnie strzelało na tych ciągłych długich filmach których nie można pominąć.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    mnie sie tez ten pomysl podoba, ale po co mam przewijac filmy ktore sa rozwinieciem fabularnym?? przewijajac je traci sie wiekszosc ciaglosci historii wiec nie wiem jaki jest sens grania, a po przejsciu MGS juz nie sa mi straszne takie filmy

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1231
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A ile razy oglądasz ten sam odcinek serialu ? ,,a żeby poznać cały obraz historii, trzeba będzie ukończyć grę kilkukrotnie.''

Wczytywanie...

Poleć forum