SLU Reedukacja

InTouch

Użytkownik
Użytkownik
Witam, co sądzicie o dość nowej płycie SLU Reedukacja ? Jak dla mnie płyta jest świetna co potwierdza "Platynowa Płyta" którą Reedukacja otrzymała w pierwszym dniu premiery.
Odsyłam również ludzi mniej w temacie do odsłuchania i obejrzenia nowego teledysku Oddałbym do płyty Reedukacja. Polecam ;]
Slums Attack feat. O.S.T.R. & Jeru the Damaja "Oddałbym" Official Video

//#Touch! - Jaka miales inspiracje wybierajac nick ?

Kiedyś wpadł mi w ręce amerykański magazyn In Touch ;]
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Coś pięknego + prawdziwa legenda na feacie nic tylko słuchać!
 
R

rowerser

Guest
Nie wiem jak cała płyta ale tutaj bicik przyjemny. OSTR przy produkcji i czuć zmianę Peji :p
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Dobra powiem tylko że nie przepadam za Peją. Utworek jest fajny chociaż ten "czarnuch" jakoś nie pasuje mi.. Ten Rap jakoś tak moim zdaniem nie pasuje.. Ale Peja - ok , O.S.T.R. - ok :D.

Gdzie to napisać że Peja potrafi bez słów przecinków, szok normalnie. O.s.t.r. chyba dobrze na niego działa :)
 

InTouch

Użytkownik
Użytkownik
Chwalicie Jeru, Peje i Ostr'a a nit nie wspomniał o Decks'ie który również odwalił kawał dobrej roboty ;]

Polecam kupić płytę, naprawdę warto ;]

"Ani tematów, na pohybel tym laikom
którzy chcieli by muzykę na poziomie lecz za friko
Traktują naszą twórczość jak bezwartościową rzecz
bo ściągają naszą muzę nic nie płacić za to, lecz
kiedyś przyjdzie taki dzień w którym większość z nich zrozumie
za poświecenie pracy oni zwrócą nam szacunek"

Tomsi....Ten czarnuch to prawdziwa legenda RAP'u. Ale oczywiście każdy ma prawo lubić to co chce :)
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Peja do plyty "Na Legalu" dla mnie istnieje potem go poprostu nie ma :p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Peja do plyty "Na Legalu" dla mnie istnieje potem go poprostu nie ma :p
Uważam to samo...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
InTouch ja tam na Amerykańskim rapie się nie znam. A tego "czarnucha" za chiny nie kojarzę. I dla mnie to po prostu "czarny nygga". Słuchając go nie odczułam żadnego WOW albo jaki flow.. Bądź być może tutaj tylko tak cienko mu wyszło. Ale jak mówię to tylko moje zdanie. Człowieka nie interesującego się Rapem. Pewnie osoby obcykane w tym temacie wiedzą znacznie lepiej ode mnie bo ich słuchają itd.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
InTouch ja tam na Amerykańskim rapie się nie znam. A tego "czarnucha" za chiny nie kojarzę. I dla mnie to po prostu "czarny nygga". Słuchając go nie odczułam żadnego WOW albo jaki flow.. Bądź być może tutaj tylko tak cienko mu wyszło. Ale jak mówię to tylko moje zdanie. Człowieka nie interesującego się Rapem. Pewnie osoby obcykane w tym temacie wiedzą znacznie lepiej ode mnie bo ich słuchają itd.
Teraz Jeru to staruszek, ale jeszcze dużo potrafi.

Przesłuchaj
http://www.youtube.com/watch?v=2B5dOCSBBEI
i
http://www.youtube.com/watch?v=K5kp5Tr1ClM

Miszcz!

Co do płyty, to widać zmianę Peji, oczywiście na lepsze. Poza tym to nagrywanie z Jeru The Damaja i koncert z Public Enemy świadczą o tym, że jednak jest dobrym raperem, tylko był za bardzo krzykliwy, wdawał się w jakieś szczeniackie konflikty, mam nadzieję, że teraz już się zmieni na dobre.
 

Siemik

Użytkownik
Użytkownik
Płyta fajna ale bez obrazy ale peja się starzeję :) Bardzo szanuję go za flow , texty i ogólnie twórczość . A jeśli chodzi o ostrego to możecie mówić wszystko ale nie stworzy już tej magi jaką za reprezentował na płycie tabasko . Mam tylko nadzieje że peja nie wkręci ostrego w jakiś krąg firmy JP czy coś . Nie chcę żeby ostry po tylu latach tworzenia muzyki stracił szacunek .
 

InTouch

Użytkownik
Użytkownik
Płyta fajna ale bez obrazy ale peja się starzeję :) Bardzo szanuję go za flow , texty i ogólnie twórczość . A jeśli chodzi o ostrego to możecie mówić wszystko ale nie stworzy już tej magi jaką za reprezentował na płycie tabasko . Mam tylko nadzieje że peja nie wkręci ostrego w jakiś krąg firmy JP czy coś . Nie chcę żeby ostry po tylu latach tworzenia muzyki stracił szacunek .
Peja nigdy nie był w kręgu Firmy i JP. Wydaje mi się, że "na starość" nie zamierza się w to bawić ;]
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie świetna płyta. Powrót Slums Attack w dobrym Stylu. Decks trafił stylem Beatów w mój gust, A Sykuś mocno poprawił swoją lirykę w porównaniu z ostatnimi SoLUfkami. Najbardziej mi się podobają "Dzieci Gorszego Boga", "REHAB", "Głos Wielkopolski" i oczywiście "Oddałbym". Oby ich Wszystkie przyszłe produkcje szły nadal w tym kierunku.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Rysiu wielka gwiazda krzyczy 3 dyszki za koncert. To wolałbym w empiku płytę kupić za 39.99 i mieć na stałe . A kysz . Rahim ostr i inni normalne ceny biletów robią 15/20 zl.
 

T0Mmy

Banned
Peja do plyty "Na Legalu" dla mnie istnieje potem go poprostu nie ma :p
"Zanim spytasz mnie z du*y gdzie się podział stary Peja

Ja zapytam „Ile lat rapu słuchasz by oceniać?”


Sprawdż całą dyskografie a potem oceń. . .

Dla mnie płyta szok kto przesłuchał to wie że wiele jest zmian ze strony bycia Peji , seksu ,alkoholu, dragów itd. jak sama nazwa mówi pewna przemiana z "gnojka" do innego człowieka...

Jeżeli chcecie hejtowac to hejtujcie ale sam dorobek artystyczny statusy złotych płyt jak i platynowych stawia go na NR.1 polskich raperów :D. pozdr. SLU
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
...statusy złotych płyt jak i platynowych stawia go na NR.1 polskich raperów
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, prawdziwi artyści w Polsce nie są doceniani :)
 

T0Mmy

Banned
A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, prawdziwi artyści w Polsce nie są doceniani :)


niestety nie tylko polskich ale i zagranicznych też bo znany niektórym Tupac dopiero po śmierci został doceniony , co niektóry sądzą że przez tradycyje gloryfikacji co jest totalną bzdurą .
 

ziombelek

Użytkownik
Użytkownik
mam tą zacną plytkę, z podpisami Pei, Jeru the Damaja, Kobra, DJ Decks i Gandi-Ganda. no nie zabrakło też zdjęć na pamiątkę, jak coś to peja był w Białymstoku no a ja mam 60 KM do białego, więc wbiłem

PS. moge zrobić zdjęcia płyty dla niedowiarków
 

Woomeer

Banned
Słucham Tedego , to nie znaczy że hejtuje ryśka płyta dobra. Kawałek oddałbym mnie jara pozdro dla hejterów
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
mam tą zacną plytkę, z podpisami Pei, Jeru the Damaja, Kobra, DJ Decks i Gandi-Ganda. no nie zabrakło też zdjęć na pamiątkę, jak coś to peja był w Białymstoku no a ja mam 60 KM do białego, więc wbiłem

PS. moge zrobić zdjęcia płyty dla niedowiarków
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mister Wiecie Co Z Nim Zrobić w skrócie MWCZNZ gangsta ; O
 

Do góry Bottom