1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchaweczki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YokaPL, Marzec 18, 2013.

1. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam che zakupic jakies sluchawki nauszne do sluchania muzyki z telefonu lub MP4 myslalem nad AKG K404 lub Maxell Retro DJ chodzi mi o sluchawki z dosc dobrym bassem ale zarowno nie za drogie max 150zł.Jak myslicie ktore lepsze ktore wybrac ? moze macie polecacie jakies inne ? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kondziu33

kondziu33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.
    Ja polecałbym CAL! (220 zł) sam jestem posiadaczem od niedawna
    Tylko że trudno je napędzić, ale za to jakość dobra. Nie są wygodne do noszenia na szyi w dodatku muszle małe ale na mnie ładnie pasują ;D
    Z tego co wiem AKG K518 świetnie się spisują i są to słuchawki portable, same dobre opinie o nich słyszałem.
    Ale ogólnie to polecam jechać do Media-Markt, Media Expert, MP3 Store, Saturn itp. i przetestować ulubiony model.
    Do tych AKG musiałbyś dorzucić z 30zł. Ale tak jak mówię zawsze można poczytać recenzję o wybranym modelu i pojechać przetestować abyś potem się nie zawiódł ;)

PS: Jeszcze sporo osób poleca Koss Porta Pro ale mi się nie podobają bo przylegają tak sztywno na oko, przynajmniej mi się tak wizualnie wydaje :D

1 osoba to lubi.
  4. Goblin950

Goblin950 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Warszawy
    Posiadam Akg K514 MK II i tak słuchawki grają ładnie ale dopiero gdy dokupisz do nich wzmacniacz ;)
    Posiadam również Koss porta pro i BARDZO polecam te słuchawki. Grają bardzo dobrze i ładnie nawet pod telefonem. Dźwięk jest czysty, są wygodne i w są w dobrej cenie. Co jedynie trzeba patrzyć na allegro, gdyż bardzo dużo osób sprzedaje chińskie podróby tych słuchawek, naszczęście łatwo to rozpoznać czy to oryginał czy też nie ;)

Pozdrawiam

1 osoba to lubi.
  5. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    Posiadam i polecam TDK ST450. Dostałem je na święta na początku jako nietrafiony prezent (na codzień używam Marshall Major), lecz później gdy ich potrzebowałem okazały się idealne. Słuchawki są nauszne zamknięte. Świetnie wygłuszają dźwięki z zewnątrz. Grają bardzo czysko i głośno. Przy muzyce, w której jest sporo basu grają idealnie. Bas działa baaaardzo dobrze. Są wygodne i nie uwierają nawet po kilkugodzinnym użytkowaniu (obejrzenie Trylogii Władcy Pierścieni na tych słuchawkach nie doprowadziło mnie do bólu). Jedynym problemem może być długi kabel (ok 3m) lecz ja używam je w domu przez co długość nie przeszkadza. Porównywałem je z HD201, HD202, Fatal1ty, AKG K420, różnymi Phillipsami i Pannasonicami. Żadne nie grały tak dobrze, czysto i głośno jak TDK. Jedyne słuchawki, które grału równie dobrze były Creative AURVANA LIVE!. Trochę dziwi mnie pomijanie tej firmy w momencie wyboru słuchawek. ST450 polecam w 1000%.

6. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zakupilem za 129zl slcuahwki nauszne zamkniete CRESYN C250H bo tylko te moglem dostac w moim sklepie i powiem wam ze na moje wymagania bardzo dobre.

Temat do zamkniecia.

Poleć forum