1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawka Bluetooth do skype

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez livingfear, Maj 2, 2010.

1. livingfear

livingfear Guest

Przymierzam sie do zakupu takiej słuchawki,jak w temacie.
    ma ona służyć do rozmów przez pc,za pomoca bluetooth,
    na takich komunikatorach jak skype itp.
    musi byc oczywiscie bezprzewodowa i dobra w zasiegu,zgrabna no i w cenie nie przekraczajacej 100zł.

Przosze o jakies porady i linki do przedmiotu.

chodzi mi o cos podobnego,na wzor taki:

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Słuchaj living ja mam słuchawkę taką do sprzedania, bo dostałem na święta od cioci i jej nie używam jak coś to odezwij się na sb albo pw, albo gg 1281053. Na pewno się dogadamy. A słuchawka to jest taka: SŁUCHAWKA JABRA BT3010 SUPER!! FV22% #KRAKÓW (1022426108) - Aukcje internetowe Allegro. Jak chcesz to wysle Ci foty.

Wczytywanie...

Poleć forum