1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki 5.1 do fpsów (i nie tylko) do 1000zł.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mieloNasty, Sierpień 17, 2011.

1. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Przymierzam się do kupna Trittonów AX Pro lub jakiegoś innego 5.1 (najlepiej wireless), które będą funkcjonowały z czatem xboxowym. Wiem, że dobre stereo zawsze będzie lepsze, ale chce na kilka lat zaspokoić swoje rządze prawdziwego 5.1, a nie mam ochoty, czasu i pieniędzy żeby pchać się w kino domowe. Ktoś posiada ww. słuchawki albo inne, najlepiej prawdziwe 5.1? Możesz podzielić się spostrzeżeniami :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Sam sobie przeczysz, zadne sluchawki nie zastąpią dobrego pomieszczenia i kina domowego z 5.1

4. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Nie każde pomieszczenie nadaje się na kino 5.1, dlatego taka decyzja.

5. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem, że chcesz słuchawki 5.1 ale o wiele lepszy dźwięk uzyskasz ze słuchawek stereo. Do 1000zł możesz śmiało kupić wysokiej serii słuchawki firmy AKG, czy Grado. A co do kina domowego to można zakupić głośniki 5.1 Logitech Z-5500 (1 wejście, ok. 800zł ) lub wyższy model z 2 wejściami optycznymi Logitech Z-906thx(ok.1200zl). Do tych głośników wystarczy tylko dokupić adapter z wyjściem optycznym ( przy wersji slim optyk. wbudowany). Jak dla mnie zakup głośników mając taką kwotę jest lepszym rozwiązaniem, ale ty sam zdecyduj. Powodzenia

6. gdaq

gdaq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Chciałbym trochę odgrzebać suchara bo temat bardzo mnie zainteresował, a kawał czasu nic nowego w nim nikt nie pisał.

Chciałbym zakupić słuchawki do xboxa do grania w strzelanki jak BF4. Chodzi mi o ładny przestrzenny dzwięk, dzięki czemu łatwiej byłoby lokalizować wroga.

Analizując to co tutaj napisaliście i jeszcze kilka innych for i stron wybrałem kilka słuchawek z różnych półek cenowych i chciałbym prosić Was o pomoc w wyborze najlepszych.
    • Superlux hd681f
    • Turtle Beach Ear Force DPX21
    • Sharkoon X-Tatic Sp Plus

Superlux hd681f - sporo osób je zachwala. Z tego co widzę mają 2 kable jack jedyną wadą jest brak mikrofonu, ale do przebolenia.

Turtle Beach Ear Force DPX21 - w Polsce ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie. Kosztują około 330 zł. Są to słuchawki dedykowane do xboxa z kartą dzwiękową 7.1 z pełnym okablowaniem (te wejście zwane jest chyba optycznym - nie znam się na tym za bardzo).

Sharkoon X-Tatic Sp Plus - sporo pozytywnych opinii. Pełne okablowanie (ze złączem optycznym) jak w DPX21 tylko bez dodatkowej kart dzwiękowej. Słuchawki dedykowane do XBOX oraz PS3.

Aha aktualnie mam KOSS UR29 do słuchania muzyki i grania.

Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc.

7. zapiszsie

zapiszsie Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam sony mdr ds6500 ~650zł na allegro,

Wczytywanie...

Poleć forum