Słuchawki a xbox 360.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

behemothxx

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie czy istniała by możliwość podłączenia słuchawek Sennheiser HD 555 do xboxa 360?
 

behemothxx

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki wihajster;p A mam pytanie jak będzie się odbywała regulacja głośności? i czy mogę podłączyć też do gniazda słuchawkowego w głośnikach?
I czy jakość dźwięku poprzez podłączenie przez tą przejściówkę będzie dobra?(zapewne nie osiągnę takiej jakości jak poprzez podłączenie do karty muzycznej w kompie i nie wycisnę maxa z tych słuchawek?)
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
ten sposób jest beznadziejny (jeżeli chodzi o słuchawki), lepiej zainwestować w jakiś amplituner lub prost wzmacniacz słuchawkowy.


albo w ostateczności pod gniazdo mini jack w TV.

Mam taki wihajster;p A mam pytanie jak będzie się odbywała regulacja głośności? i czy mogę podłączyć też do gniazda słuchawkowego w głośnikach?
Nie będzie się dało. Niema problemu z podłączeniem do gniazda w głośnikach.

I czy jakość dźwięku poprzez podłączenie przez tą przejściówkę będzie dobra?(zapewne nie osiągnę takiej jakości jak poprzez podłączenie do karty muzycznej w kompie i nie wycisnę maxa z tych słuchawek?)
To podłączenie przez tą przejściówkę to zwykły line-out, wiec teoretycznie bez wzmacniacza się nie obejdzie .
 

behemothxx

Użytkownik
Użytkownik
Zapomniałem ze mam wzmacniacz od głośników modecom MC-2150 klik czyli jak bym podpiął słuchawki pod ten wzmacniacz byłoby ok?

Odpowie mi ktoś?;(
 

ark16

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżamy co 24h...
Jeśli masz te słuchawki, wzmacniacz i x'a to spróbuj tak podłączyć i będziesz wiedział czy działa.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom