1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki: Akg vs Sennheiser

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez z0nk31, Wrzesień 13, 2015.

1. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Witam
    Czy ktoś z użytkowników forum posiada słuchawki Akg k514 mkII, mógłby je założyć i zrobić fotkę na wprost oraz z profilu. Twarz może być zamazana :]
    Chcę zobaczyć jak one leżą na głowie bo nie mam możliwości sprawdzenia tego u siebie w mieście.
    Poprosiłbym również o opinię jak one grają i czy są wygodne.
    Bardzo istotne jest dla mnie czy rozmiar muszli jest na tyle duży że 'otulają' całe ucho a nie dociskają małżowinę jak ma się to w przypadku k518.

Poproszę taką samą opinię nt. słuchawek Sennheiser HD 429

//Edit

Słuchawki będą mi służyć TYLKO do użytku zewnętrznego tj. do słuchania muzyki z telefonu/mp4

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jeśli jesteś melomanem i jesteś przewrażliwiony na czystość dźwięku wziął bym AKG , widzę nawet że są tańsze , z 2 strony Sennheiser również nie odbiega jakością wykonania jak i dźwięku , posiadam model HD 201 już ok 3-4 lata używam ich tylko do słuchania na PC , zero problemów.

2. Czy będzie Ci w nich wygodnie na zew ?? Czyli chodzenie po mieście ? No i oczywiście wygłuszenie słuchawek jeśli chodzi o dźwięki z zew.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    też mam HD201 i jestem mega zadowolony ale jednak potrzebuję czegoś trochę głośniejszego a ten model nie izoluje dobrze od dźwięków otoczenia dlatego szukam kogoś kto ma któryś z tych modeli i potrafi je zopiniować.

praktycznie cały czas chodzę na muszlach po ulicy i jakoś nie narzekam na dyskomfort jednak do pełni szczęścia potrzebuję muszli które nie zakrywają uszu tylko małżowina mieści się w muszli.
    takie są wg mnie najwygodniejsze :)

Wczytywanie...

Poleć forum