1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki bezprzewodowe.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez i.T, Luty 4, 2010.

1. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

Mam pytanie, na które nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.

Mimo, iż M$ zdementował plotki jakoby ich konsola wysyłając fale o odpowiedniej częstotliwości zaburzała działanie bezprzewodowej sieci LAN, urządzeń bluetooth, to mimo tego w instrukcji (przynajmniej tak mi się wydawało) jest wzmianka o możliwości "kłócenia" się konsoli z urządzeniami działającymi na odpowiednich częstotliwościach.

Moje pytanie brzmi jak to ma się do słuchawek bezprzewodowych, ponieważ uznałem, że to bardzo komfortowa opcja, która niewątpliwie podniesie wrażenia płynące z rozgrywki i zastanawiam się nad ich zakupem.

oraz drugie pytanie czy może ktoś używał takiego rozwiązania i czy polecacie jakieś słuchawki w rozsądnej cenie (do 200zł).

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    xbox nie zakłóca słuchawek bezprzewodowych , jest to dobre rozwiązanie . nie pomogę ci w wyborze słuchawek gdyż to mój brat ma słuchawki bezprzewodowe w których gra na xboxie . kupił tanioche za jakieś30zeta na allegro . za 200zeta kupisz już jakieś fajne

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    taa dobry post ja sie zastanawiam czemu M$ nie zrobilo czegos takiego jak bezprzewodowy port na sluchawki w padzie przez ktory plynie dziwiek...

ale pomijam to...

odnosnie tego co napisales wydaje mi sie ze cena nie jest istotna bo sluchaweczki mozna dostac od 50zl i to nowe na allegro a do 200 to zapewne firmowe...

watpie zeby to w jakis sposob sie klucilo ze soba poniewaz praktycznie wszysko na sieci bezprzewodowej i nie mam jakich kolwiek zaklucen w komunikacji pada z konsola co prawda sam sie jeszcze nie dorobilem a przydalyby sie chodzby do COD MW2 :D

5. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W takim razie bardzo mnie to cieszy teraz, czekamy na kogoś kto poleci jakieś słuchawery :)

6. nazwauzytkownika

nazwauzytkownika Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no za 50zl napewno dobrych sluchawek bezprzewodowych nie kupi sie.

trzeba wybrac albo tanie albo dobre niestety, tanie sluchawki z reguly sa zle dostosowane do ucha sa niewygodne a dzwiek nie jest najlepszy,
    lepiej troche dolozyc i miec je na dluzej

trzeba troche poczytac fora zanim sie wybierze bo zdarza sie ze sluchawki za 150zl beda podobnie zrobione i jakosciowo podobne do takich za 250

7. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Sluchawki bezprzewodowe to oksymoron.

Za 200zl mozesz kupic dobre(i to jest moja subiektywna ocena) słuchawki przewodowe,renomowanych firm.
    Sprzęt bezprzewodowy o analogicznej cenie zawsze,ale to zawsze będzie gorszy.Szkoda 200 zł na takie gadżety i tyle.Chyba,ze nie będziesz słuchał na nich muzyki-do lansu sie nadaja chyba.

8. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    A zwykle sie da podlaczyc sluchawki? :D

tzn chodzi mi czy przez jakas przejsciowke czy cos :)

9. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Do tv bez problemu ;d

Do konsoli w padzie = tylko dla rozmów w live

Do konsoli w wejście przy kablu lub przez przejściówkę audio = głos z gry ;p

10. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    szkoda ze przez zwyczajna wtyczke sie nie da ;/

11. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Więc tak,
    zazwyczaj jak gram to siedzę/leżę ok 6m od TV, więc jak dla mnie to męczące ciągnąc kabel przez cały pokój.
    Słuchawki będą służyły tylko i wyłącznie do grania, bo do słuchania muzyki mam przewodowe, ale i tak sądzę, że nawet najtańsze słuchawki bezprzewodowe dadzą lepszą akustykę oraz komfort niż dźwięk z TV, który swoją drogą nie może być za głośny, bo nie chce przeszkadzać innym domownikom.

12. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
  13. spaghetti

spaghetti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łomza
    Zakluca, mi np zakluca

14. i.T

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    I czym objawiają się te zakłócenia??
    Czy dźwięk jest opóźniony?

15. dani19

dani19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krynica
    Ja też się podpinam pod temat. Szukam bezprzewodowych słuchawek odległość od TV to 4m. Tylko dręczy mnie je u mnie w pokoju działa ją sieci przeprzewodowe:

1. Wifi
    2. pady do xsa
    3. klawiatura bezprzewodowa
    4. mysz bezprzewodowa

Wszystko działa ok. Ale czy nie bedzie mieć to wpływu na słuchawki, które notabene korzystają z tych samych częstotliwości czyli ok 2,4 GHz

Wczytywanie...

Poleć forum