1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki Creative Aurvana Live do Xbox 360?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez cptMichaaX, Wrzesień 14, 2011.

1. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Kupiłem słuchawki i zastanawiam się jak zrobić tak bym słyszał z nich dźwięk z gry? Jest to możliwe? dźwięk z mojej konsoli idze przez kabel audio do kinadomowego a konsola podłaczona jest przez hdmi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz znaleźć w 'kinie domowym' wyjście audio, musi jakieś mieć. W to wepnij słuchawki, ewentualnie zaopatrz się w odpowiedni adapter, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz podać model tego zestawu to pogooglam czy ma wyjście, ale chyba jesteś w stanie sam do tego dojść. Ja podłączam słuchawki do wyjścia mini-jack w monitorze, do którego iks jest podpięty przez HDMI.

4. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ooo, znalazłem wtyk audio w moim monitorze, ale powiedz mi czy dźwięk będzie w miarę>?

5. ziomo8

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oczywiście, będzie w porządku. Licz się tylko z tym, że jack nadaje w zwykłym stereo, więc jeśli twoje słuchawki mają jakiś dźwięk przestrzenny czy coś to będą grać mimo to zwykłym stereo. No chyba, że monitor i słuchawki mają jakiś nowy rodzaj jacka, który przesyła 5.1 ;p
    Osobiście też myślę o zakupie słuchawek, ale chciałbym coś z symulacja dźwięku przestrzennego, wtedy pozostaje chyba tylko podpiąć słuchawki prosto do konsoli.

6. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    mam od Xboxa kabel optyczny który idze do Kina Domowego (Samsung HT-X30)
    nie wiem ale wejścia kabla nie ma w każdym razie nie widziałem ale zastanawiałem się czy nie ma jakiejś przejściówki np zeby kabel optyczny w nią wszedł a a końcówka miała jeszcze wejście na mini jack. np to
    G&BL 5250 - przejściówka audio Jack 3,5mm M / kabel optyczny F / Na stanie - Kezard - sklep RTV - www.kezard.com.pl

tylko szukam żeby był jakis tani. Ale czy warta tak robić bo zależy mi na jakości dźwięku w słuchawkach bo a wydaję mi się ze po podłączeniu do kabla optycznego będzie lepiej niz do monitora. Jak uważasz?

7. ziomo8

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli będzie lepiej to niewiele, wątpię, żebyś w ogóle poczuł rożnicę. Taka przejściówka optyk<>jack automatycznie obniża ci jakość dźwięku do możliwości jacka. Jedyne pogorszenie dźwięku w przypadku połączenia przez monitor może spowodować elektronika właśnie w monitorze, ale nie musi. Jednakowo monitor jak i przejściówka mogą ograniczyć jakość dźwięku, ale też nie na tyle, żeby załamać ręce. Po prostu nie będzie tak zayebiście jak bezpośrednio optykiem, ale weź teraz znajdź słuchawki z wtykiem na optyka :> Nie ma opcji.
    Moja rada jest taka, żebyś podłączył słuchawki pod monitor i się nie przejmował stratami, których gołym uchem i tak nie usłyszysz.

A powiedz mi tak przy okazji, jak będziesz rozmawiał na Live w tych słuchawkach :>? Rozumiem, że to tylko do singla?
    Mi się te spodobały - http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-120-dla-graczy-gda-i1813651533.html
    I tak nieśmiało myślę o kupnie. Fajna opcja, że w zestawie jest przelotka ze złącza AV w Xboksie na chinche, którymi te słuchawki można podłączyć bezpośrednio no i mikrofon doczepiany.

8. cptMichaaX

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    nie wiem własnie jak bede gadał ///

9. ziomo8

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W twojej sytuacji chyba zaopatrzyłbym się w taką przejściówkę i podpiął przez nią do pada najprostszy mikrofonik. Potem na konsoli ustawiasz odtwarzanie głosu graczy w głośnikach (co pójdzie do słuchawek) i voila.

Wczytywanie...

Poleć forum