1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha + X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ozza97, Październik 25, 2011.

1. ozza97

ozza97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mielec
    Słuchawki + X360

Witam.
    mam zamiar kupic jakies porządne słuchawki do gier aby moc cieszyc sie b.dobra jakoscia dzwieku i efektami.
    Czy słuchawki Słuchawki Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha bedą dobrym wyborem ?? bedą podłaczone poprzez adapter audio poniewaz konsola jest podpieta poprzez HDMI do TV który nie ma wyjscia na słuchawki. jbc gry będą ustawione w ustawieniach dzwieku na "headphones".
    Czy bedzie na nich przestrzenny dzwięk ?? Zainteresowalem sie nimi z powodu tego certyfikatu THX i dzwieku 3D... oczywiscie nie bede z X360 uzywał tej dzwiekówki na USB.... Mozecie polecic mi jakies słuchawki co będą lepsze do 175zł z przesyłką i będą spełniały moje kryteria.

PS. Czy słuchawki będą tez dobrze odtwarzac muzyke ??(z telefonu Xperia X8 - chodzi o to zeby graly glosniej i czysciej niz jakies oryginalne SE)

Pozdro...
    Ozza97

2. Lotnik421 Xbox One

3. ozza97

ozza97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mielec
    up.