1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do 200zł

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Sanrajs, Czerwiec 23, 2014.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam, interesuje mnie zakup słuchawek do 200zł, które oferują dobrą jakość dźwięku, w miarę wyciszają zewnętrzne dźwięki, mogę dodać, że lubię słuchać mocniejszych brzmień rockowych. Nie musi to być jakaś niesamowicie wysoka klasa aczkolwiek chcę aby prezentowały dobry poziom do słuchania muzyki. Podkreślam - chce je kupić do słuchania muzyki, do gry na PC będą służyły jedynie jako dodatek. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
  4. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli nie muszą to być słuchawki z mikrofonem to może Sennheiser HD 205 II. Sennheiser słynie z bardzo dobrej jakości dźwięku, kilku moich znajomych używa ich słuchawek do muzyki i grania w BFa na PC. Wszyscy sobie chwalą.

5. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    kup bez micro i dokup micro zalmana.
    Sluchawki polece - AKG K514 MKII

6. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja polecam CAL'e, Słuchawki Creative Labs AURVANA LIVE - Ceneo.pl lub shure srh240(mają więcej basu od cal'i reszta podobnie).

Wczytywanie...

Poleć forum