1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do gry i rozmów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojsz20, Wrzesień 25, 2012.

1. wojsz20

wojsz20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam tak jak powyżej poszukuje słuchawek które pozwolą mi słyszeć gre oraz rozmowy oczywiście na xbox live :)
    SŁUCHAWKI HEADSET STEREO DO XBOX 360 Z MIKROFONEM (2662506481) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. -- Przeczytałem gdzieś że można te słuchaweczki tak podpiąć że bedzie słychać jedno i drugie> Bardzo bym prosił o podesłanie linków z Allegro co trzeba kupić i wytłumaczenie jak podpiąc. Jeśli jednak macie inne zdanie to napiszcie jak to zrobić.Obecnie posiadam przejsciówke na słuchawki PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER JACK3,5 PS3 XBOX GŁOŚNIKI (2640225583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. mam do niej podpiete zwykłe słuchawki i co teraz dalej ? Co zrobic i kupić żeby słyszeć dzwiek z gry oraz móc rozmawic??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Kapelan

Łukasz Kapelan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
  4. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    Poszukaj coś z firmy Turtle Beach

1 osoba to lubi.
  5. wojsz20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  6. wojsz20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    @Refresh

Alert Odświeżamy co 24h! Ostatnie ostrzeżenie!

7. gimek

gimek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie kupuj tego syfu za 30 pln. Nie dość, że szybko sie psuje to i tak słychać tylko rozmowy głosowe. Polecam zakup słuchawek firmy TurtleBeach lub Steelseries skierowanych ku graczom xboxa.

8. Zdybeusz

Zdybeusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Myślibórz
    Turtle Beach XL1 dostaniesz za 130zł

9. Łukasz Kapelan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    No macie racje, to co podałem to szit - ale lepszy niż ta słuchaweczka z X'a standardowa.
    Skoro już rozmawiamy o poważnych czynach to zaproponuje taki zestawik:
    SŁUCHAWKI CREATIVE SB 3D TACTIC ALPHA DLA GRACZY ! (2707348163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ADAPTER HF DO XBOX 360 (2674646249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Powyżej są słuchawki i adapter. Jeśli ktoś ma dobre słuchawki z mikrofonem to może kupić adapter i może będą mu wystarczyły.

10. kusasfull

kusasfull Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    ...

Ten adapter to szajs ja go kupiłem i gdy podłączyłem do niego słuchawki to nic się nie działo a dźwięk był nadal tylko w tv

11. Łukasz Kapelan

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Podłączanie słuchawek do Xboxa.

A zmieniałeś w ustawieniach X'a co gdzie ma lecieć :D ?

(tak poza tym, to przecież słuchawki można też na różne sposoby podłączyć do X'a, nie koniecznie tym adapterem.)
    1.Przez TV, jak się ma HDMI podłączonego do TV, to taką przejściówką:
    KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT -Najtaniej (2632545525) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ; a potem
    adapter 2 wtyki chinch rca /gniazdo mini jack 3,5 (2710620051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..
    (najlepiej te kable troche lepsze jakości)
    2.Od razu do TV podłączyć - (słaba jakość i jeśli jest taka możliwość);
    3. Jeśli jest podłączone przez Component czy Euro - to wtedy odpiąć biały i czerwony i do tego:
    adapter 2 wtyki chinch rca /gniazdo mini jack 3,5 (2710620051) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    (wygodne i to samo co w 1 punkcie)
    ! Uwaga, nie można podłączać równocześnie HDMI i Euro lub Component kablami z kompletu, nie będzie działać!
    musi być osobna tylko na Audio - podana w 1 punkcie, w 1 linku;
    POZDRO:distrust:

12. wojsz20

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Boże! Nie ogarniam tego ;/ dziwne to..... Jeszcze raz:Mam xboxa360 podpietego przez wejscie komponentowe , wejscia nie moge zamienić ponieważ mam plazme i na innych wejsciach bedzie mi sie konsola ciąć (spadki fps) , mam słuchawki za 30 zl z pc które wpinam do mojego już starego dvd(kino domowe) mam wtedy w słuchawkach dzwiek dość średni , mam jeszcze taką przjesciówke http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290415441874/T/340x340/C/FFFFFF/url/adapter-rca-chinch-minijack.jpg która jest jeszcze gorsza , mam bezprzewodowego pada.Jak teraz to wszystko zrobić bym słyszał dzwieki z gry oraz mógł rozmawiać jednocześnie , jakie słuchawki kupić by mieć taką możliwośc (cena 100zł lub trosze wiecej) prosze o pomoc.

13. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
  14. Bratek4

Bratek4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam turtlebeach uzywam od ponad 3 lat i sa rewelka:)

15. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Turtle Beach jak powyżej. Ja obecnie posiadam TURTLE BEACH EARFORCE X42 tylko one są bez przewodowe jedyny kabel to do pada żeby przyciszać i podgłaszać i oczywiśćie wyciszenie mikrofonu.

Wczytywanie...

Poleć forum