1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do komputera i XBOXA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Adrian278, Lipiec 8, 2011.

1. Adrian278

Adrian278 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Mam zamiar kupić słuchawki nauszne do kompa i X'a.
    Znalazłem w internecie kilka:
    -Sennheiser HD201
    -KOSS UR20
    -Phillips SHP 2500(te akurat testowałem w MM)
    Które z nich mają najlepszy dźwięk i najlepiej tłumią dźwięki z otoczenia, a także, żeby zakrywały całe ucho.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Na twoim miejscu zastanowilbym sie nad 2 czyli Koss ala` 3 - Philips. Kossy słyną z tego, że mają bardzo czysty dzwięk lecz powiem ci, że Philips też ma sie czym pochwalić. Ale za taka kwote i słuchawki jakie podałeś wybralbym number 3 :) Tanie, wyraznie czysty dzwiek i nawet fajnie wygladaja :D minusem moze byc plastik, który przy rzuceniu sluchawkami lub czestym bawieniem sie moze ulec rozpadowi :D Pozdro

4. Adrian278

Adrian278 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Dzięki wielkie, bo sam nie mogłem się zdecydować, a i tak z ciekawości czemu nie Sennheiser'y?

Wczytywanie...

Poleć forum