1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do Slim'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bar7, Marzec 9, 2011.

1. bar7

bar7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Po przewertowaniu kilkudziesięciu stron nie znalazłem żadnej odpowiedzi.Otóż chcę kupić słuchawki do grania samemu oraz do grania na xbl,lecz tu pojawia się następujący problem.Wiem ,że istnieją słuchawki kompatybilne do xbox'a jak SteelSeries Sibiera Necband oraz Razer Chimera,ale czy przy kupnie zwykłych słuchawek z jack'iem będę mógł je podłączyć do xbox'a bez żadnych przejściówek?.Są jeszcze takie słuchawki jak Creative Słuchawki Sound Blaster Tactic 3D Sigma,które mają w zestawie kartę dźwiękową na usb.Chce się dowiedzieć czy jak kupię te słuchawki Creative'a to będę mógł grać w pełni sprawnie podłączając tą dodawaną kartę do portu usb w Slimie?
    Pozdrawiam
    bar7

2. Lotnik421 Xbox One

3. berials

berials Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A skąd Xbox miałby mieć sterowniki do jakiejkolwiek karty dźwiękowej na USB?

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Te sluchawki z karta nie zadzialaja, bo na xsie nie masz sterow do nich.
    Bez przejsciowek sie nie obejdzie, ale ich koszt nie przekroczy 10zl :D
    Potrzebujesz przejsciowki z dwoch chinchy na jacka i przejsciowki zensko-zenskiej jackowej.

Wczytywanie...

Poleć forum