1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez leon21, Grudzień 26, 2011.

1. leon21

leon21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    koszalin - dublin
    Zamierzam ogólnie kupić sobie słuchawki i mam takie oto dwa typy: Beats by Dr.Dre Monster Solo albo Sennheiser RS 170. Przy czy pierwsze są na kabelku a drugie Wireless + Surround 5.1.
    I teraz mam problem które by się lepiej nadawały pod xboxa360 + sony bravia. Nie zależy mi na mikrofonie.. ale słucham też dużo muzykiz mocnym basem.. ktoś może cos więcej mi poradzić

[​IMG] i [​IMG]

Dlaczego akurat taki wybór.. bo nowe i za mniej niz połowę ceny sklepowej.. i nie kradzione

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ekhm które są 5.1 bo chyba niedowidzę ?

4. leon21

leon21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    koszalin - dublin
    Wiec idąc dalej to Sennheiser RS 170 maja 5.1 tak samo jak nieco inne słuchawki , np Turtle Beach albo Tritton.

Ale po długiej nocy , stwierdziłem że chyba raczej wezmę kabelek.. mniej problemów , wpinam i mam.. a z wireless trzeba w latać ze stacją gdy źródła znajdują się w innych miejscach, i podpinać do niej kabelki.. heheh i tak źle i tak nie dobrze... ehh no to wesołych wszystkim :D

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widać niektórym ciężko przyznać się do błędu. Te słuchawki nie są 5.1 i na potwierdzenie tego producent podaje że wejście to jeden jack stereo którym nie da się przesyłać sygnału 5.1
    Jak dla mnie zupełnie przereklamowany produkt. Cena 800zł to o kilka razy za dużo jak za takie słuchawki.

6. exporttOne

exporttOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podanych wyżej nie polecam - tzn. kolega twierdzi iż są żałosne..

Wczytywanie...