1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamils, Listopad 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamils

Kamils Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Chcialbym kupic sluchawki ktore beda podlaczone do xboxa zwyklym 3,5mm jackiem ( mam odpowiednie przejsciowki 2 chinche na koncu jack, przejsciowka ->jack , jack<-- , a chinche ida do intercoolera ktory jest podlaczony do xboxa ) i teraz moje pytanie:

Jakie dobre słuchawki kupic maxymalnie do 100 zł ? Dobrze by było zeby posiadaly regulacje głośności chyba ze znacie jaki sposob zeby korygowac głośność z poziomu xboxa ;P

Czy taki własnie regulator glosnoci bardzo obniza jakosc dzwieku ?

Zalezy mi rowniez aby sluchawki posiadaly jako taki efekt dzwieku przestrzennego ( jest to wogole osiągalne na sluchawkach podlaczonych do xboxa przez chinche ? )

Czy jezeli kupie sluchawki bez regulacji glosnoci to czy nie beda graly za cicho ? ( ktos kto gra na sluchawkach bez regulacji to moglby sie wypowiedziec :) )

Nie interesuja mnie zadne headsety chyba ze jakies dobre i tanie :p

Znalazlem sluchawki KOSS UR 29 wie ktos cos o nich ?

Jezeli byl taki temat to przepraszam ale nie znalazlem.
    Prosze o odpowiedzi na temat :)
    Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    http://xboxforum.pl/co-kupic-f135/sluchawki-32462.html

http://xboxforum.pl/sprzet-f11/jak-...i-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum