1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vishren, Maj 12, 2010.

1. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcę kupić słuchawki do tej konsoli, powiedzcie czy wystarczy podłączyć je do pada przez to wejście optyczne i ustawić w opcjach konsoli źródło dźwięku słuchawki i to wszystko, będzie działało?

Czy takie mogą być? HEADSET - XBOX - 360 - NOWY - OKAZJA - ŁÓDŹ (1030811370) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Tak wystarczy podlaczyc do pada.
    Niby wygodne i dobre, ale ciezko bedzie ze slyszenie gry przy tych sluchawkach, dlatego normalny headset jest na 1 ucho

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    vishren nie wiem czy wiesz ale Headset nie daje dźwięku z gry.

5. mitek96

mitek96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Aby mieć dźwięk z gry w słuchawkach musisz podłączyć je do kabla av odpowiednią przelotką. Przez pada słyszysz tylko podczas gry online(inne osoby).

6. vishren

vishren Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to jak to jest? Jedna osoba mówi, że wystarczy podłączyć do pada i działa, inne mówią, że nie działa. Miałem kiedyś ten oryginalny na jedno ucho Microsoftu, podłączyłem do pada i do telewizora wyjście AV i nie działało. Jeśli nie do pada, to jak się podłącza do kabla (?!), jaką przelotką? Jeśli możecie, podajcie mi adres aktualny aukcji Allegro, żebym zobaczył jak to wygląda.

Czy to jest to? -> http://www.allegro.pl/item1032943012_adapter_headset_xbox_360_do_wszystkich_sluchawek.html Ale to się podłącza do pada chyba.

Nie zależy mi na graniu online specjalnie, tylko na audio w grach singlowych, nie będę używał mikrofonu.

Wczytywanie...

Poleć forum