1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do XBOX360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toki95, Marzec 10, 2013.

1. toki95

toki95 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Witam,
    Potrzebuje porady dotyczącej kupna słuchawek do gier. Od dłuższego czasu pzeszukuje wszelakich aukcje i opinie. Mam mentlik w głowie. Gram głownie multi CoD, BF, Halo i ogólnie FPSy. Jestem wymagający pod względem dźwięku, ponieważ dorabiam w akustyce. Słyszałem o sluchawkach 5.1 ale wydaje mi sie to zbędne, ponieważ mając dobry słuch można zlokalizować wroga w sluchawkach stereo. Podsumowując - liczę na poradę z zakresu słuchawek do konsoli XBOX, koniecznie z mikrofonem współpracującym z LIVE, do gier fps, z przyzwoitym dźwiękiem. Mój budżet to około 400zl ( możliwość naciagniecia ).
    Z góry dziękuje za każdą poradę !

2. Lotnik421 Xbox One

3. toki95

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Naprawdę nikt nie korzysta z żadnych słuchawek/headsetów godnych polecenia? Pomóżcie.

4. Heejin

Heejin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dolnośląskie
    Odp: Słuchawki do XBOX360

Steelseries spectrum... 7xb?
    Ja mam 5xb i jestem zadowolona.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

5. MatthewHEAT

MatthewHEAT Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Nie polecę ci żadnych konkretnych modeli, ale jeśli chcesz to poszukaj na allegro dwie firmy "Turtle Beach" i "Tritton". Najbardziej znane i popularne firmy robiące headsety, turtle beache są raczej dla casual players, ale coś tam dla siebie znajdziesz.

6. toki95

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    O trittonach do tej pory nie słyszałem żadnej przychylnej opini... Nie są warte swojej ceny i strasznie delikatne.
    Natomiast już jakiś czas zastanawiam sie nad Steelseries i Turtle Beach.
    Proszę powiedzieć mi co będzie lepsze? SteelSeries 7xb, Turtle Beach px5, Turtle Beach xp400? A może jakieś inne?

Wczytywanie...

Poleć forum