1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kaczmarrr, Lipiec 13, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaczmarrr

Kaczmarrr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zastanawiam się nad kupnem słuchawek do mojego xboxa360 . Chodzi mi o dźwięk z gry, jak i rozmowy na xbox live. Co myślicie o modelu steelseries spectrum 5XB, wydaje mi się być dobry, a chciałbym się zmieścić w 150 zł. Z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    bardzo fajne słuchawki do 150zl chyba jedne z najlepszych jak nie najlepsze; w tej cenie można dostać jeszcze tritton trigger (badz Halo 4 edition), TRITON AX 180 (bądź edycja gears of war3), Turtle Beach P11, Turtle Beach XL1, Gioteck EX-05 ...

4. Kaczmarrr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wszystkie propozycje, przeanalizuje sobie wszystkie i wybiore te, które mi najbardziej odpowiadają.

5. sidewalker

sidewalker Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam Tritton Trigger Halo 4 Edition i jestem zadowolony, udało mi się je kupić za 90zł praktycznie nie używane :) Nowe kosztują chyba ok 200zł.

6. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jakiś czas temu można było kupić nawet za 140-160zl nówki sztuki

7. Kaczmarrr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To znaczy, że lepiej dopłacić 20 zł i mieć trittony, czy zostać przy steelseriesach ?

8. maxankazuya

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    to nic nie znaczy :) to chyba bardziej kwestia preferencji co do wyglądu i marki ... nie mialem żadnych z tych HS ale z tego co wyczytałem/przeglądałem itp. itd (gdyż sam jakiś czas temu szukalem sluchawek pod siebie ...budzet urusł mi z 100zl do 650 .) to SS Spectrum 5XB to bardzo dobry wybór jesli Ci odpowiada marka i wyglad to nie warto doplacać do trigger'ów (też bardzo dobre choc chyba troszke ustepuja 5XB główie komfortem- dość małe nauszniki)

recki HS: na drugiej stronie masz 5xb
    http://www.xboxer360.com/category/gamereviews/hardware/

9. Kaczmarrr

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki, bardzo mi pomogłeś :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.