1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do xboxa 360 PROBLEM

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez Seban_ZA, Listopad 24, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Witam

Mam dylemat z kupnem słuchawek do konsoli xbox 360. Słuchawki szukam do 150 zł i mają służyć do gry w FPS'y na multi oraz spotęgować wrażenie gry single player. Wiadomo za 150 zł to nie mam co szukać jakiś wypasionych słuchawek ale coś może ładnego się znajdzie. Pogram na słuchawkach i zobaczę jaka jakość w porównaniu do tv. Moje pytania. Przy padzie jest wejście na headset i czy:

1) ADAPTER HF DO XBOX 360 (2755360882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podłączając to mogę podłączyć każde słuchawki nawet te z górnej półki ale tylko do chatu online. Nie będzie słychać dźwięków z gry?

2) XBOX 360 Live Headset - Słuchawki + Mikrofon NEW (2809043419) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy te słuchawki odtwarzają dźwiek z gry?

3) zastanawiam się nad kupnem SŁUCHAWKI SENNHEISER HD 202 II - CZARNE (2811715612) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4) jak podłączyć słuchawki z pkt 3) do konsoli? ( wpiąć pod tv ale czy wtedy uzyskam zadawalającą jakość czy uzyć adaptera z pkt 1 wpiąc do pada?)

Z góry dziękuję za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może lepiej zainteresuj się słuchawkami dedykowanymi pod konsolę i z mikrofonem bo jaki sens kupować słuchawki pod xbox'a bez możliwości użycia mikrofonu ? ...sam zamierzam takowe niedługo zakupić ... zastanawiam się nad tymi modelami: Mad Catz TRITTON TRIGGER (mój typ nr1), SteelSeries Spectrum 5xb lub TURTLE BEACH EAR FORCE XL1.

4. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    No to mam dylemat z wyborem słuchawek. Zna ktoś odpowiedzi na moje pytania?

5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. Nigdy z tego nie korzystałem, ale możesz wtedy chyba każde słuchawki podłączyć do pada i będą działały jak headset, czyli do chat online.
    2. To są słuchawki do pada, czyli tylko do rozmów, bez dźwięku z gry.
    3. Nie jestem specjalistą ale sporo ludzi je poleca
    4. Jeśli podłączysz do pada to będą do rozmów, jeśli do tv będzie dźwięk z gry
    Dodam jeszcze ze sporo ludzi ma np. 1 słuchawkę douszna jako headset (do słuchania rozmów) i na to zakłada jeszcze zwykle słuchawki nauszne z dźwiękiem z gry.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1. Nie kupuj tego. Jak nie miałem jeszcze zwykłego HS od Microsoftu, to trochę na ten temat czytałem i podobno nie działa tak jak powinien.

2. Z tego co widzę, to mają tylko wejście na Headset do pada, więc dźwięku z gry nie odtwarzają, jedynie rozmowy. A i jakość wykonania zostawia wiele do życzenia.

3. Sennheiser to porządna firma, więc nie masz się o co martwić, możesz śmiało kupować, bo do grania powinny spokojnie wystarczyć, a jeśli nie chcesz jakichś przestrzennych, tylko stereo, to tym bardziej. Pamiętaj jednak, że nie mają one wbudowanego mikrofonu.

4. Najlepiej podpiąć bezpośrednio pod konsolę. Tutaj masz filmik jak to zrobić - Jak podłączyć słuchawki do konsoli Xbox 360 , PS3 [Poradnik] - YouTube

Ogólnie jeśli nie chcesz żadnych przestrzennych, tylko stereo, to polecam Turtle Beach XL1 (Słuchawki TURTLE BEACH EAR FORCE XL1 - XBOX (2784934067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.), albo coś ze słuchawek Turtle Beach do 150zł. Masz przy nich mikrofon i są kompatybilne z Xboksem, więc możesz mieć dźwięk z gry i rozmów jednocześnie bez żadnego problemu.

1 osoba to lubi.
  7. Seban_ZA

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Dzięki za odpowiedzi już wszystko rozumiem:)
    Widzę że słuchawki posiadają wyjście na jack 3.5 także mogą działać nie tylko z konsolą:)

Wczytywanie...

Poleć forum