1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Manek, Grudzień 28, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    WITAM wszystkich

Chciałem sie dowiedzieć czy jest możliwość podłączenia do konsoli słuchawek ( żeby całkowity dźwięk z gry jak i rozmowy moich przyjaciół było przez nie słychać ) ? i jak by się to miało do Head Seta którego używam bo gram Online .

Jestem w sytuacji ze po prostu muszę korzystać ze słuchawek i nie wiem jak i gdzie to podłączyć , w ogóle nie wiem jakie słuchawki no i jak to pogodzić z head setem bo muszę tez rozmawiać a jakoś nie wyobrażam sobie mieć 2 par head seta i słuchawek na głowie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kod:
    [s]url=http://allegro.pl/item867589724_headset_sluchawki_stereo_do_konsoli_xbox_360.html]HEADSET SŁUCHAWKI STEREO DO KONSOLI XBOX 360 (867589724) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
    To jest aukcja z takimi słuchawkami możne przez nie grać i gadać, podłącza się je tam gdzie normalny headset. 

Możesz też kupić przejściówkę [url=http://allegro.pl/item855649957_joypad_xbox_adapter_headset_mini_jack.html][JOYPAD] XBOX - ADAPTER Headset -> Mini Jack (855649957) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
    i podłączyć zwykłe słuchawki od kąpa:)

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/647ead0555773f8c.html][img]http://xboxforum.pl/images/imported/2009/12/884.jpg[/img][/URL] Czerwonym kolorem zaznaczyłem gdzie się podpina:)[/s]

4. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    HEADSET SŁUCHAWKI STEREO DO KONSOLI XBOX 360 (867589724) - Aukcje internetowe Allegro

Poncky14 jestes pewnien na 100% ze na sluchawkach z tej aukcji slychac calkowicie dzwik z gry ????? mozliwosc rozmawiania jest na 100% bo po co by byl mikrofon ,gdzies mi sie kiedys obilo o uszy ze te sluchawki maja takie samo dzialanie jak standardowy head set dlatego musze sie upewnic , jesli masz racje to rozwiazales moj problem w 100% i zadaje sobie jeszcze jedno pytanie jesli to dziala tak jak napisales to jak ustawic na konsoli ustawienia bo sa 3 opcje
    glos przez sluchawki
    glos przez glosniki
    no i glosniki i sluchawki

moze ktos posiada te sluchawki z linku powyzej ,to prosze sie wypowiedziec jak sie sprawuja ???
    czy napewno slychac calkowicie dzwiek z gry jesli tak to jakiej jest jakosci czy wyraznie slychac kolegow jak i efekty dzwikowe ??? bo wiadomo ze na standardowym head secie slychac tylko rozmowy graczy i zadnego problemu nie ma

5. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    podłączam się do pytania, czy przenoszą dźwięk z gry zastępując zwykłe słuchawki/głośniki

7. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Te z allegro nie ale jeżeli podłączysz je do telewizora to tak.

8. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ale wtedy mikrofon nie działa.

wieć podsumowując to stereo jest tylko do głosu a więc o d...rozbić :)

9. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ewentualnie można się pogimnastykować i zrobić tak:
    Zwykłe słuchawki od kąpa+ przejściówka jedna do podłączenia mikrofonu a droga do telewizora. I pod pada podpinasz przejściówkę i kabelek od mikrofonu pod telewizor kabel od słuchawek, ale wydaje mi się że komfort grania był by bardzo mały.

10. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydaje mi się, że trzeba kupić słuchawki z mikrofonem takie normalne, tylko żeby miały 2 mini jackie(jeden na słuchawki, drugi na mikrofon). Do tego trzeba dokupić taki adapter co można podłączyć zamiast headsetu normalne słuchawki i mikrofon.

I robimy tak:
    Podłączamy kabel od słuchawek normalnie do telewizora, a kabel od mikrofornu przez ten adapter do pada. Trzeba ustwić, żeby dźwięk rozmów słychać było normalnie przez telewizor ( gdzieś już o tym piasano ) i wszystko gra.

11. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak dokładnie to samo napisałem ale spoko. A jak by co to to gdzie słychać rozmówców ustawia się klikając ten środkowy przycisk którym włącza się pada przechodzimy do ostatniej karty tam są preferencje wchodzimy, głos i tam się przestawia z wyjście głosu:)

12. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum