1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do xboxa (Nie interesują mnie te tanie badziewia)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz Barczuk, Sierpień 16, 2013.

1. Mateusz Barczuk

Mateusz Barczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    DDz
    Helooł,
    dziś chciałem was się zapytać i skonsultować się z wami na temat headsetu (dodam iż wcześniej pytałem ale nikt nie zrozumiał pytania -,-).Chce zakupić słuchawki bezprzewodowe, które pozwolą mi na używanie ich przy PC i Xboxie za w miarę przystępną cenę i oczywiście muszą świetnie grać.Oglądałem, czytałem ****e muje itd ale nie mogę się zdecydować bo Razer Chimaera są trochę za drogie.Limit to 350 z drobną granicą jeżeli coś znajdziecie ponad.Najlepiej by było gdyby napisał gracz, który ma tę słuchawki i w kilku słowach je opisze ale z góry dziękuję za każdą pomoc .A i jeszcze jedno pytanie, czy jak zakupię takie słuchawki, które są kompatybilne x360 będą one również śmigać z ps4/xbox one bo przechodzę na next gen do końca przyszłego roku

//Nikt ślepy nie jest

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeśli kupisz headset do ps3 to do ps4 też powinien działać (bt). Ten z 360 raczej nie zadziała z one chyba że jakiś producent wypuści kit do statego sprzętu w co wątpie. Wracając jednak do samego hs to ktoś tu na forum sprzedawał jakiś konkretny sprzęt. Zobacz w giełdzie.

4. demonicjackob

demonicjackob Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Hej,
    mam fajne (nowe) słuchawki do xboxa/ps3/pc na sprzedaż, Tritton 720+.
    Jeśli jesteś zainteresowany, pisz.

Wczytywanie...

Poleć forum