1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki do xboxa

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Mario10, Wrzesień 23, 2010.

1. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie sprawa , trochę tematów przeglądnąłem ale użytkownicy najlepiej doradzą

Potrzebuję jakichś spoko słuchawek do telewizorka , tak aby pograć na X jak moja pani ładnie śpi:)

Pytanie co moglibyście polecić bo jak czytam opinie producentów to wszystkie sa naj , och , ach

Cena do 150zł i najlepiej jakby miały kabla ze 3-5 m najlepiej zwijany :)

Kasa nieduża, a wymagań sporo mam nadzieje, że coś pomożecie

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Creative ep300 chyba są bardzo dobre wygłuszone od zewnątrz ze zwijką na kablu i efekty dzwiękowe są zabujcze/popraw... slon. Ja kupiłem takei za 200 zł rok temu

4. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    fajnie dzięki za info poszukam zaraz w jakiej cenie chodzą

pozdro

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Plantronicsy (każdy model) - do gier fenomenalne, zamknięte i otwarte. Do wyboru. Polecam bo sam je mam.

6. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Plantronocs fajna sprawa ale cena dość wysoka :)

Mam aktualnie 3 typy który wybrać ?

SŁUCHAWKI PHILPS SHP2500 SHP-2500 NOWE / 24H (1240485949) - Aukcje internetowe Allegro
    SENNHEISER HD 201 HD201 // POLECAMY - KURIER 24H (1237067917) - Aukcje internetowe Allegro
    SENNHEISER HD 202 II HD202 / KURIER 24H - POLECAMY (1230221858) - Aukcje internetowe Allegro

może ktoś , któreś z nich miał lub korzysta aktualnie to będę wdzięczny za info

Senki niewiele się różnią między sobą z tego co czytałem model 202 ma więcej basów , ale czy do gry to potrzebne nie wiem

będę wdzięczny za pomoc!!

7. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam philipsy tyle, że shp 2700, moim zdaniem lepszy wybór niz 2500 a cena około 100zł tez niewygórowana. Grają bardzo przyzwoicie i jak znasz się trochę na lutowaniu to możesz zrobić taki myk ze podłączasz mikrofon z headseta xboxsowego i masz słuchawki z headsetem w jednym. Ja tak mam i wszystko działa świetnie, można pograć w ciszy nie rezygnując z rozmowy z innymi graczami ;)

8. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    poszukałem troszkę opinii i powiem szczerze że we wszystkich serwisach chwalą te Senki hd 202 więc chyba się skuszę , jednak martwi mnie czy bas nie jest za wysoki ale ponoć w grach dają radę

jak coś kupię to na pewno się podzielę informacją

9. stenders1987

stenders1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym nie brał tych senków 202 ,według mnie strasznie przebasowany i stłumiony dźwiek. O wysokich tonach możesz zapomnieć.

10. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    też właśnie wyczytałem o tych podbitych basach a nie zależy mi na tym bo to tylko do grania , więc znów mętlik w głowie może Senki ale model 201?

czytałem dużo pochlebnych opinii o koss UR40 jednak one nie są typu zamkniętego i dzwięki moga się znacznie wydostawać poza słuchawki a ja jesli gram to w nocy kiedy moja pani śpi obok i obawiam się trochę ,że dzwięki będą przeszkadzać jak będę grał

niby słuchawki a tyle wątpliwości :)

11. Michau18

Michau18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    SENNHEISER HD 202 II HD202 / KURIER 24H - POLECAMY (1230221858) - Aukcje internetowe Allegro Polecam sam mam takie i naprawde sa rewelacyjne

12. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    powiem krótko bo nie cierpię się powtarzać (było juz kilka taki tematów)

Budżetowe modele SENNHEISER(hd202/201) są do pu-py , sprzedają sie jedynie z powodu renomy firmy ,bo dźwiękowo reprezentują poziom słuchawek no-name za 10 zł z allegro.

13. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    byłem wczoraj w saturnie pooglądać słuchawki i jestem zdecydowany senki odpadają bardzo kiepsko mi leżały na głowie za to miodek słuchawki akg normalnie do każdej głowy idealnie , mam na oku słuchawki akg k77 lub akg k512 , z tego co czytałem po forach niczym się nie różnią ( albo minimalnie) cena bardzo zbliżona więc chyba wezmę k77 . Solidny gruby kabel , fajnie mi leżą na głowie

jak kupię to na pewno się podzielę informacjami na ich temat

14. freetag

freetag Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam akg k77, przesiadłem się niedawno z shitowatych creative fatality, bo oczywiście te plastikowe g**no rozpadło się po paru miesiącach... K77 bardzo fajne słuchawki, dobrze mi się w nich gra, słucha muzyki itp. Nie za bardzo znam się na słuchawkach, ale jako amator mogę polecić te słuchawki.

15. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no super, że dałeś znać utwierdziłeś mnie w wyborze :)

pozdro

16. Mario10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dziś przyszły moje słuchawki Akg K-77 , po otwarciu pudełka pokazały się klasyczne , proste w konstrukcji słuchawki ( na takich mi zależało) , przymierzyłem fajnie leżą , nie cisną za bardzo , wysokość automatycznie regulowana , słuchawki stabilnie trzymają się głowy , wykończenie przyjemne w dotyku, obejmują całe ucho , fajnie tłumią zewnętrzne odglosy.
    Kabel solidny w miarę gruby pojedynczy, wychodzący z lewej słuchawki.

Podłączyłem do kompa odpaliłem mp3 i pierwsze co pomyślałem "ale ch...nia" trzeszczą , dziwnie grają , wręcz zniekształcają dźwięk, myślę kasa poszła w błoto. Ale zmieniłem zdanie jak odpaliłem utwór z płyty, fajne basy ale nie wychodzą na prym, czysty śliczny dzwięk, wczesniej nie robiło mi różnicy teraz odczułem różnicę w jakości dźwieków.
    Po odpaleniu rmf classic miodek wszystkie instrumenty wyraźnie słyszalne, czysty fajny dźwięk, bez szmerów.

Odpaliłem X i zapodałem CoD MW2 juz po włączeniu konsoli usłyszałem dzwięki, o których istnieniu nie wiedziałem:). Całkiem inne wrażenia z gry, dźwięk przestrzenny, każdy dzwięk wyraźny , na prawdę dobre wrażenia po przejściu dwóch czy trzech misji.

Jak słuchawki po wygrzaniu będą grac jeszcze lepiej to już będzie mistrzostwo świata

Reasumując świetne słuchawki po kilku godzinach użytkowania stwierdzam, że to dobrze zainwestowane pieniądze , jeśli komuś się przyda relacja to polecam z czystym sumieniem te słuchawki :)

Wczytywanie...

Poleć forum