Słuchawki do XO do 900 zł

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie :) Mam do was małe pytanko, jakie słuchawki polecicie mi do 900-1000 zł do XO ? Myśłałem nad zestawem ASTRO A40 lub A50, ktoś coś może wie o nich ?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za taką kasę już bym się rozejrzał za TurtleBeach Albo Tritton i to bezprzewodowe :)

http://www.turtlebeach.com/product-detail/ps3-headsets/ear-force-px51/346

Np ten

Tritton

http://www.trittonaudio.com/prod/kama_xbox-one.asp
 

remospl

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe zestawy ciekawe :) Nie ma nikt na forum jakiś Astro ? Z chęcią poczytałbym jakąś polską recke o nich...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

remospl

Użytkownik
Użytkownik
thx :)
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ją mam Astro A40 jakby co
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
przyłączam się do pytania:) i jeszcze jedno pytanie, czy takie słuchawki można podpiąć do pada? mowa tu o nowej wersji pada z normalnym jackiem
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak już wspomnialem posiadam A40 2013 Edition. Headset jest rewelacyjny. Posiadam takze Turtle Beach X-ray i Tritton pro+ 5.1 . Zaznaczam że gram głównie w fps-y i najlepiej gra mi się na Trittonach.
Co do rzeczy: A40 są multiplatformowe. Oznacza to że działają z każdym sprzętem wyposażonym w cyfrowe wyjście optyczne. W przypadku Xboxa 360\One wymagany jest jednak dodatkowy kabelek (jest w zestawie) aby móc korzystać z czatu. Sam headset posiada 4 pinowy jack 3,5 mm i mogę go np. używać z telefonem do słuchania muzyki. Jednak aby mieć dźwięk przestrzenny muszą być wpiete do MixAmpa. Bez niego jest tylko stereo.
Mam nadzieję że coś pomogłem
Pozdrawiam
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
(...) Tritton pro+ 5.1 . Zaznaczam że gram głównie w fps-y i najlepiej gra mi się na Trittonach.
(...)
Pozdrawiam
Jak masz ustawione sluchawki - kolorami badz ile od zera na kazdym kanale/glosniku? (front/center/rear/sub)
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak masz ustawione sluchawki - kolorami badz ile od zera na kazdym kanale/glosniku? (front/center/rear/sub)
Kwestia indywidualna. Probowalem różnych ustawień z neta i modyfikowałem pod siebie.
Mam tak
Front - czerwony - 2
CTR - czerwony - 3,4
Rear - czerwony
Sub - max zielony
TD - 10ms
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Update
Właśnie wczoraj koło północy Trittony skonczyły żywot. Czyt. pękły.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
dobrze, że masz inne.

Widocznie mają tak dobre wykonanie:)
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dobrze, że masz inne.

Widocznie mają tak dobre wykonanie:)
No niestety ; pękające Trittony pro i 720 to już norma. Wiedziałem o tym decydując się na nie, ale sądziłem że mnie to nie spotka. Spotkało szybciej niż się spodziewałem. Na szczęście tak jak mówisz mam jeszcze A40 i TB X-ray, a że stan musi się zgadzać, wczoraj zamówiłem TB Tango :)
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
A mozna wiedzieć gdzie i za ile?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A mozna wiedzieć gdzie i za ile?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pewnie, żadna tajemnica.
Udało mi się kupić przez alllegro z takiego sklepu krak-akcesoria. Nowe za 379pln
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
O k.... Moje Pro+ w grudniu beda mialy 2 lata. Oby trzymamy jak najdluzej-jak zakladam to specjalnie nie rozciągam... Choc po pijaku roznie to wygląda
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O k.... Moje Pro+ w grudniu beda mialy 2 lata. Oby trzymamy jak najdluzej-jak zakladam to specjalnie nie rozciągam... Choc po pijaku roznie to wygląda
Będę próbował poskładać je do kupy jakoś. Szkoda mi ich trochę bo zajebiscie pomagały w szukaniu przeciwników w COD. Pozycjonowanie było super
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
A to na bank pro+ czy poprzedni design Tritton AX PRO? Teraz zajarzylem ze ja mam biale sluchawki z pomarańczowymi diodami- design do tej pory stosowany przez tritton. Te poprzednie AX PRO i 720 wiem ze pekaly ale model PRO+ i 720+ sa juz bardziej wytrzymale.
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pro+. Niestety też pękają
 

kubawroc1985

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej,

X-a mam od kilku dni i szukam fajnych słuchawek do mojego nowego sprzętu. Dziś kolega z pracy zaoferował mi swoje który używał do PC:

SMS-AUDIO SYNC by 50 Cent Wireless Over-Ear

link do oferty znalezionej w google:

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/sluchawki-sms-audio-sync-by-50-cent-wireless-over-ear-czarny-1?gclid=Cj0KEQjwqNiwBRDnq93MioaqtKQBEiQAb7Ezn3Ooj3BhY7_YoFoibyU7ANhtG-Me6F52_JkN5nvnOIsaAruA8P8HAQ

Dodam tylko, że sprzęt używany 6 miesięcy wygląda jak nowy ale kolega jest audiofilem i potrzebuje czegoś lepszego. Mogę mieć je za 300zł tylko tu właśnie moje pytanie czy takie słuchawki będą kompatybilne z Xbox One?

Jak nie to na co mam zwracać uwagę szukając słuchawek bezprzewodowych żeby były kompatybilne z X-em ?
 

Do góry Bottom