1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki dokanałowe z mikrofonem dobrej jakości.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aldric666, Grudzień 9, 2015.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Hej.

Szukam słuchawek dokanałowych z mikrofonem, za rozsądną cene, dobrej jakości. Co możecie polecić? Zestaw ma służyć do rozmów przez telefon w trakcie prowadzenia i do komunikacji glosowej w grach (Xbox One).

Zakres cenowy 0-150zł. [​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miałem ze 4 pary doków w tym budżecie i niestety żadne nie były wytrzymałe. Spójrz na Brainwavz Delta w wersji z mikrofonem.

4. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Potrzebne mi sa sluchawki tylko do komunikacji - mam zestaw Mad Catz Tritton Pro+, który działa z XBO, ale nie mikrofon nie jest kompatybilny, wiec dźwięk przestrzenny dźwięk z gry jest słyszalny, ale brak odglosu graczy z czatu i mozliwosci komunikacji z nimi, co ciekawe, kiedy do zlacza 3.5mm podlaczylem sluchawki Plantronics to dźwięk czatu i mikrofon działały, w tym samym momencie do konsoli podłaczone były słuchawki Mad Catz przewodem optycznym - w Planstronicsach były słyszalni gracze, zaś dźwięk leciał z Tritton. Zalezy mi na tym aby jakosc dzwieku byla na w miare wysokim poziomie, jakosc Plantronicsów Audi 355 o ktorych pisze mnie po prostu zmiotła z powierzchni ziemi - nagrany dźwięk był nieskazitelnie czysty jak ze studia muzycznego, a ich cena nie przekracza 100zł.

Ostatnia edycja: Grudzień 14, 2015
  5. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety wśród słuchawek z mikrofonem i jednym jackiem 3.5 nie ma w czym wybierać i pozostają jedynie siberie, razery i tym podobne.

6. xlc

xlc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja uzywam JBL j22a.Do rozmów i muzyki z telefonu dla mnie bomba, pod xboxa ...hmm... szału ni ma.

Wczytywanie...

Poleć forum