1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

słuchawki/headset'y

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez NiePoTwarzy, Styczeń 12, 2013.

1. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Witam , jakie słuchawki mozecie polecic do ceny 120 zł i nie wiecej to moj limit. lub headset'y chce wygodnie porozumiec z innymi graczami oraz miec dobra jakosc dzwieku . oraz czy sluchawki z mikrofonem bede mogl podpiac do pada? jesli nie to do telewizora do wejscia mini jack ?? czy potrzebne sa dodatkowe kable? chodzi mi bardziej o wygode abym mogl podpiac do pada i dobrze dogadywac sie z graczami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    dołaczam się do pytania
    lepiej wedlug mnie do usb niz pada ale jak cos dacie ciekawego tak zobacze i może kupie

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up na usb w tym zakresie cenowym nic nie dostaniesz
    ostatnio ceny słuchawek powindowały w górę... z 'tanich' modeli poleciłbym :
    -STEELSERIES SPECTRUM 5XB
    -GIOTECK EX-05
    -Tritton Trigger
    -TURTLE BEACH XL1

1 osoba to lubi.
  5. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jeżeli chodzi i tańsze HS ja jeszcze mogę polecić MadCatz AMPX osobiście ich używam i jak za ich cenę dają radę wystarczająco

Poleć forum