1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki Laptop/xbox do 100 zł.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez PawlaQ, Lipiec 30, 2009.

1. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Witam szukam słuchawek tak do 100-120 zł do Laptopa/Xboxa czy mógł by mi podrzucic kilka modeli ponieważ nie znam się na tym i nie chce kupic czegoś co po tygodniu mi padnie albo dźwięk będzie tragiczny znalazłem tylko takie : Creative Fatal1ty na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro :yeye: Z góry dzięki za pomoc :wub:

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
  4. Radass

Radass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Ja polecam te słuchawki

Sennheiser HD 202 HD202 _____Gw. PL_____SKLEP!!! (699548562) - Aukcje internetowe Allegro

ich największe atuty to:
    - dobra firma
    - solidne wykonanie
    - słuchawki są lekkie i idealnie dopasowują do głowy słuchacza
    - świetna izolacja (my nawet przy niskim stopniu głośności nie słyszymy otoczenia, nikt nie słyszy czego my słuchamy... nawet przy "odkręconym na maxa regulatorze" )
    - 2 letnie gwarancja producenta
    - długi przewód (3m)

Dźwięk
    bass jest wyraźny i dosyć twardy jeżeli chodzi o inne pasma to się trochę wzajemnie zlewają (góra ze średnicą) tony niskie są w porządku jeżeli jesteś zwykłym userem to nawet tego nie zauważysz lecz gdy twoje ucho rozróżnia takie rzeczy to może trochę Cię to irytować

słuchawki kosztuje tylko 100 zł wiec nie jest to sprzęt dla audiofila... ale do gier jak i do tv nadają się idealnie

Polecam! sam używam ich gdy gram na xbox'sie w nocy lecz muzyki słucham już na innym sprzęcie

5. PawlaQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Chyba wezmę te sennheisery bo troszkę czytałem o tej firmie dzięki za pomoc :)

6. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
  7. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A tu sie usmiałem."Słuchawki bezprzewodowe" to chyba oksymoron-wez zadaj takie pytanie na jakims forum audiofilskim to Cie wysmieja.Słuchawki bezprzewodowe nie prędko dorownaja jakoscia przewodowym odpowiednika.
    Nie zauwazyles ze rozmowa dotyczy sprzetu do kwoty max. 120zl, a Twoja propozcyja to 180zl.

Sam mam w domu Sennheiser HD 201,a brat HD 202.Za te pieniadze jest to sprzet po prostu bezkonkurencyjny.Subiektywnie HD201 nieznacznie lepiej graja-ale to juz od prywatnych prefenercji zalezy.
    Jedyna wada-przy upalach troszke meczace jest korzystanie z nich.

8. chomik001

chomik001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    a ja mam pytanie z innej beczki troche bo jeżeli podłącze pod pada słuchawki ( pod pada czy pod tv ? :| ) to czy dzięk będzie leciał na tv czy na słuchawkach ? ?

9. PawlaQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Ja sadze ze musisz podlaczyc pod tv i bedzie lecial wtedy dzwiek ze sluchawek jedynie ( pod pada podlacza sie headset)

10. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Rowniez moge polecic sluchawki Philipsa SHP2500. Dzwiek bardzo przyzwoity, bardzo dlugi kabel (6m), w pelni zakrywaja ucho i co najwazniejsze, ergonomiczne.

11. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Nie kupuj Creativa fatality bo to tak chwala a sa bardzo niewygodne :) bierz cos ze stajni
    Sennheiser

12. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    HD202 albo bardziej praktyczne KOSS PORTA PRO, ew AKG 414P to najlepsza czolowka w tej kategorii cenowej

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie słuchaj go bierz Creativa fatal1ty są dość wygodne i dźwięk też jest dobry jak za taką cenę a co do wygody to mam je właśnie na uszach :D

14. hypnos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Pare typow juz dostales, teraz reszta zalezy od Ciebie. Na Twoim miejscu to przeszedlbym sie do jakiegos marketu i przetestowal je na swoim organizmie :) Zalozyl jedne, drugie, poprosil o podlaczenie sluchawek i potem dokonanie ostatecznego wyboru.

15. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ludzie,dajcie sobie spokój z tymi Creativami i Philipsami-te firmy produkują zwykła masowke która nie może sie równać z analogicznymi cenowo modelami tak renomowanych firm jak np. Sennheiser,Koss.

Kolega Zaku zapodał ciekawa propozycje jaka sa Koss Porta Pro-swietne sluchawki ale raczej do sprzetu przenosnego.
    Ja osobiscie moge polecic jeszcze fenomenalne Grado i iGrado-ale jest to sprzet ciezko dostepny w Polsce,a ceny siegaja ok.150zl(40$)

16. hypnos

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Pytanie nie brzmialo "Philips / Creative czy Koss / Sennheiser" tylko prosil o typy. Poza tym skad mozesz wiedziec co mu bedzie pasowac? Kazdy ma inne wrazenia sluchowe, wiec nawet Sennheiser czy Koss nic tu nie da skoro dla kogos nie bedzie roznicy (procz cenowej) w dzwieku w porownaniu z masowka.

Do tego rzucasz marka, ktora trudno kupic w Polsce to co to za alternatywa?

17. alchemik315

alchemik315 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-stok
    Jaki znawca.

W tej cenie Philips SHP2700

18. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    To forum wiec każdy ma prawo wychwalać co mu pasuje,ale naprawdę śmieszne jest to kiedy ktoś poleca Creativy Fatal1ty-znam ten sprzęt niestety aż za dobrze i o ile jako headset sprawdza się przyzwoicie,to jako sprzęt do słuchania muzyki zawodzi na pełnej lini(i nie mowie tu o audifilskim zastosowaniu).http://www.gry.gildia.pl/artykuly/test_sluchawek_creative_fatal1ty przykładowa recenzja

Użytkownik Zaku666 podal kompletna listę sprzętu za ta cenę,ja ja uzupełniłem o dość egzotyczny model renomowanej firmy który faktycznie jest trudno dostępny w Polsce-ale w UE już nie.Niech nikt mi nie mówi,ze zakupy przez zagraniczne portale aukcyjne są niewykonalne. Choć przyznaje,ze obecny kurs walut niestety stawia taki zakup pod znakiem zapytania.

Alchemik-znawca może i żaden ze mnie,ale zadałem sobie minimum trudu żeby przedstawić kilka propozycji,a nie wpisać jeden model jak Ty.

Panie Hypnos-sprawdzanie sluchawek "na sluch" w sklepie tez nie jest najlepsza metoda,bo jak wiadomo słuchawki podlegaja "wygrzewaniu" i dopiero wtedy można oceniać ich jakość brzmienia.

19. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Zgadzam sie w 100% z kolega misiek8^^ Creative oprocz CAL! ma same robione masowki pod marketing i nie warto ich kupywac a juz w szczegolnosci creative fatal1ty. Z reszta na bardzo znanym forum o sluchawkach mozesz spytac o sluchawki w okolicach 100zl. Nie zdziw sie jak napisza to samo co i ja Ci napisalem.

polecam artykul:
    TOP-10 słuchawki - nasze typy na udany zakup. Słuchawki za ~100 złotych. Benchmark.pl

Wczytywanie...

Poleć forum