1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki na USB do xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mnich021, Marzec 28, 2012.

1. mnich021

mnich021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pyt. czy te słuchawki CREATIVE 3D TACTIC ALPHA GAMING NAJTANIEJ !! (2218983154) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na USB działałyby gdybym podłączył je bezpośrednio do konsoli , a nie do pada ?

PS: to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałoś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. mnich021

mnich021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja gram na monitorze ;)
    (monitor nie ma wejscia jack)

5. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Tak zadziałają jak dokupisz coś takiego ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (2220100179) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . USB daje tylko zasilanie. Ale nie skorzystasz z mikrofonu bo nie masz podłączenia do pada.

Dobra przyjrzałem się dokładnie i nie będą działału nawet jak pokombinujesz z adapterami przy padzie i conwenterami audio. Dołóż troszkę grosza i zakup http://allegro.pl/sluchawki-do-xbox360-steelseries-spectrum-5xb-i2223438323.html - podobna je zachwalają.

Chyba że zalezy ci tylko na dzwieku bez rozmów to wtedy te sluchawki + adapter audio w 99% powinny zadziałac. Jeżeli chcesz tez gadac to nie zadzialaja na 30000%

6. mnich021

mnich021 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok Dzięki za odpowiedz ;)
    PzD...

Wczytywanie...

Poleć forum