1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki-Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez slippark, Kwiecień 23, 2015.

...

1. ...

0 głos(y/ów)
    0,0%
  2. ...

0 głos(y/ów)
    0,0%
Multiple votes are allowed.
  1. slippark

slippark Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Jak w temacie mam kłopot ze słuchawkami,a mianowicie grając na multi,nie slysza mnie osoby po drugiej stronie,ale ja ich slysze bardzo dobrze.Problemem jest chyba to,ze ostatnio gram na klawie i myszce (konwerter SpeedShot) czyli standardowych słuchawek nie mam podlączonych do pada,bo mi jest niepotrzebny.Co za tym idzie nawet jak mam wlaczonego pada i korzystam z myszki i klawy jednoczesnie,to slychac mnie tylko w menu konsoli,jak wejde na gre,po chwili kontakt się urywa.Pewnie jest to spowodowane przez konwerter.Moje pytanie brzmi,czy jest jakiś sposób na obejście tego problemu?Moze inne słuchawki z wejściem AV lub USB,czy tez jakiaś przejsciowka?

Poleć forum