1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki pytanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Asawa18PL, Luty 16, 2016.

1. Asawa18PL

Asawa18PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema! Mam pytanie. A więc tak czy jak podłącze słuchawki to TV to będę słyszał grupę i ludzi z którymi rozmawiam?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    tak jeżeli nie masz podpiętych żadnych standardowych słuchawek do pada to będziesz ludzi z czatu słyszeć w tv lecz, nie będziesz mógł z nimi rozmawiać no chyba ze przez kinect

4. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    A niektórzy gracze chyba nie wiedzą, że kinect to mikrofon.
    Miałem już okazję grać gdzie pięknie było słychać drugą stronę gadającą głupoty, bo mikrofonu nie mają ;)

5. Asawa18PL

Asawa18PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra znam taką opcję rozmawiania przez kinecta, tylko problem w tym że nie wiem jak uruchomić taką opcję a dwa to że nie wiem jak wyciszyć gdy wejdzie brat,mama,tata.

Wczytywanie...

Poleć forum