1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki steelseries spectrum 5XB

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Apocalypto, Marzec 29, 2014.

1. Apocalypto

Apocalypto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z Piwnicy
    Sprzedam nowe słuchawki jak w tytule (słuchawki,audiomixer,jakiś kod do pobrania gry na PC,paragon z 24.12.2013,karta wymiany sprzętu)
    Słuchawki są nowe wyciągnięte z opakowania w celu sprawdzenia czy nie pierdzą,szeleszczą jak poprzednie.Od razu napiszę że pierwsze jakie kupiłem miały straszne charczenie w lewej słuchawce więc je zareklamowałem.Po ponad dwóch miesiącach dostałem nowe ale je sprzedaję bo kupiłem w tym czsaie turtle beach px5.
    Aby nie było nieporozumień to z tego co w necie i tutaj na forum wyczytałem to słuchawki lekko szumią jak są podłączone pod USB a jest to spowodowane słabym filtrowaniem audiomixera i tak jest lekki szum.Tego szumu nie słychać jak podepniemy same słuchawki pod pc,tv bez audiomixera.

Cena to 80zł z przesyłką poczta polską priorytet przy wpłacie na konto.Za pobranie doliczę koszt wysyłki który wyjdzie na poczcie za tą opcję.

Jak ktoś chętny to pisać tutaj lub na priva, mogę wystawić na allegro nie ma najmniejszego problemu bez dodatkowych kosztów prowizji ale z wyborem płatności tylko przelew (zwykły,payu)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apocalypto

Apocalypto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Z Piwnicy
    Nadal aktualne

Wczytywanie...