1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki STEREO lub adapter.XBOX ONE

Temat na forum 'Kupię' rozpoczęty przez sweeterek, Październik 26, 2015.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak jak w temacie.Do eksboks łan
    Tylko i wyłącznie allegro.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Październik 26, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Polecam Turtle Beach do X One sam takie zakupiłem wczoraj i jak na razie jestem bardzo zadowolony

dźwięk z gry w słuchawkach do tego regulacja głośności zarówno rozmów w grupach jak i gry mozna regulować, odłączany mikrofon tez fajna sprawa

co do dźwięku to jak na razie bardzo czysty i fajne podbicie czasu. Podczas rozmów w grupie znajomi stwierdzili ze lepiej mnie słychać oraz czyściej

Ja osobiste kupiłem w MM a tu link z Ole Ole

http://www.oleole.pl/sluchawki-z-mi...cHePubk8A_Odvzpx8L40iew5ZQQjMloZGMaAhKH8P8HAQ

sweeterek lubi to.
  4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dość ciekawe przyznam.
    Cena też bo nie ukrywamy więcej niż 250 za słuchawki bym nie dał.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

5. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    w MM masz za 249 :) ogólnie na sklepie sa 299 ale mów ze na stronie sa 249 i musi ci zrobic taka cene niema :p wała.

no ja na razie jestem zadowolony na glowie tez leza ok wczoraj ok 4h na słuchawkach i uszy nie bola wiec wydaje mi sie ze beda ok :)

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Biały słuchawki mają regulacje głośności gry i czatu na kablu czy po przez adapter? Chodzi mi o to czy podłączanie jest niezależne czy działa na zasadzie balansu tzn podglaszasz grę i wycisza się czat i na odwrót pytam gdyż tak działa adapter od ms który kupiłem osobno

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

7. BialyGTi

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Ustawienia głośności jest na adapterze. I działa to tak że wycisza grupę i podglasnia muzykę z gry ale ja mam osobiście ustawione tak że grupę słyszę fajnie głośno i muzykę z grą akurat tak wystarczająco nie za głośno nie za cicho

Wczytywanie...

Poleć forum