1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki STEREO??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bzyker, Luty 2, 2015.

1. bzyker

bzyker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mława
    Witam

Czy można podłączyć do XBOXONE -
    Superlux HMC631 Z
    Adapter 2 x Mini Jack 3,5 mm.

Za pomocą
    Xbox One Stereo Headset Adapter

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak

4. bzyker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mława
    Szukam obecnie dobrych słuchawek do xboxone i natrafiłem właśnie na Superlux HMC63.
    Są jeszcze słuchawki z serii TURTLE BEACH FOUR. Ale nie mam żadnego porównania .

5. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No żeby nie okazało się że te Turtle Beach grają tak samo jak zwykłe philipsy za 50 zł.
    Więc zanim coś kupisz to odsłuchaj sobie w sklepie bo nie zawsze
    droższe znaczy lepsze.

Ja ostatnio słuchałem słuchawek beats audio za
    150 euro i okazało się że dokanałówki sony za 40 zł grają
    5 razy lepiej. Więc średnio.....

6. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przetestowałem sporo słuchawek i tak jak kolega napisał powyżej - można się nieźle naciąć.

Na chwilę obecną za najlepsze w przedziale cenowym 200-500 zł uważam headset Logitech G230.

Cena nieco powyżej 200 zł a grają duuużo lepiej niż turtle xo seven. Mikrofon mają również dużo lepszy. Dodatkowo nie powodują echa u innych na grupie, kiedy z nich korzystasz.

Przy ich zakupie musisz jednak pamiętać by do koszyka wrzucić przejściówkę z dwóch jacków na jeden i aby ta pojedyncza posiadała trzy krążki. Pewnie o takiej wspominałeś.

http://obrazki.elektroda.pl/1674740500_1354103559.jpg

Kolejnym ich plusem jest fakt, że totalnie nie uciskają ani głowy ani uszu nawet po wielu godzinach. Same muszle są bardzo duże a wykonanie naprawdę wzorowe.

Ten model wciąż figuruje na listach 10 najlepszych headsetów dla graczy i śmiało moge to potwierdzić. Średnie i bass wcale nie odbiegają od np SMS Street, które kosztują grubo ponad 1000 zł. O Dre Beatsach nie będę wspominał bo te jak dla mnie grają baardzo słabo.

Jeżeli masz możliwość posłuchać gdzieś jak się sprawują to zrób to a zobaczysz, że będziesz pozytywnie zaskoczony

Minusem jest długi kabel ale z tym można sobie poradzić zwijając go odpowiednio.

Ostatnia edycja: Luty 5, 2015
  7. jesion

jesion Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa,
    a mam pytanko czy np słuchawki creativ-a podłączę tą samą metodą??

8. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Podłączysz każdy PC-towy headset. Oczywiście używając rozdzielacza jackow 3,5mm i adaptera Microsoftu.

9. bzyker

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mława
    Własnie zerkałem na te G230 chodzą do 170 do 230zl. Nawet ciekawe . Napewno lepsze od tych dedykowanych przez M$ STEREO HEADSET.

10. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja właśnie zakupiłem Turtle Beach Ear Force XO Four i myślę, że jutro wrzucę mini-recenzje, ponieważ sam miałem problem ze znalezieniem jakiejkolwiek po Polsku.

Wczytywanie...

Poleć forum