1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki TB Ear Force Recon 50x

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sav3n4r, Grudzień 27, 2015.

1. Sav3n4r

Sav3n4r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie odnośnie słuchawek Turtle Beach Ear Force Recon 50x, kupiłem je ostatnio, ale nie mam adaptera do pada xbox one.
    Czy dobrze będę słyszał kroki, głos w grach(chodzi mi dokładnie o grę Black Ops 3).
    Może adapter jest w ogóle zbędny. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, zależy mi na konkretnych odpowiedziach. Wesołych Świąt :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    musisz mieć adapter chyba ze masz tego nowego pada z wyjściem 3.5mm do słuchawek, adapter na allegro około 120 PLN

Wczytywanie...

Poleć forum