1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki True 5.1 Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jokertorcida, Styczeń 6, 2015.

1. jokertorcida

jokertorcida Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chciał bym zakupić słuchawki do Xboxa One, i tu pojawia sie problem... Narazie znalazłem takie Mad Catz Tritton AX PRO + 5.1 a ponieważ zależy mi na prawdziwym 5.1 czy istnieje tańsza alternatywa? Oczywiście czy one w ogóle współpracują z Xbox One? W specyfikacji sprzętu niema wypisanego Xboxa One ale jak to jest w przypadku podłączenia dołączonego do słuchawek dekodera.
    Z góry dziękuje za odpowiedz i jeśli znajdzie się osoba obeznana w temacie to mam jeszcze parę pytań.
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak chcesz prawdziwe 5.1 to tylko zestaw głośników, sluchawki to marna imitacja

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ale nie masz na zadnych sluchawkach dzwieku 5.1, gralem na porzadnych sluchawkach niby 5.1 i do porzadnego zestawu audio nie ma startu

Wczytywanie...

Poleć forum