1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SŁUCHAWKI Turtle Beach EAR FORCE x11 +wzmacniacz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Manek, Listopad 3, 2010.

1. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    WITAM

moje pytanie kieruje dla doświadczonych graczy którzy mieli juz styczność z graniem na słuchawkach , a może ktoś juz posiadał właśnie ten model : ???

Legendarne Turtle Beach EAR FORCE x11 +wzmacniacz (1291617894) - Aukcje internetowe Allegro.

cena całkiem fajna , tylko napiszcie jak sie te słuchawki sprawują ???
    czy np. w grze call of duty idzie odróżnić z której strony nadbiega przeciwnik itd... ?
    chyba ze polecicie mi cos lepszego ?

za wszystkie pomocne wskazówki z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nokia5800xm

Nokia5800xm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Manek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ile trzyma w nich beteria ? czy dobrze sie rozmawia z innymi graczami przez mikrofonek ( głosniej ) , lepiej niz w standardowym headsecie ?
    posiadaja jakies wady ? gdzies wyczytalem ze dobre sluchawki musza miec kabel , mozesz sie do tego ustosunkowac ?

5. Nokia5800xm

Nokia5800xm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak grasz z mikrofonem to mozesz sobie podglosic(kabelek podlaczasz do pada,tylko jesli chesz uzywac majka) glosnosc dzwieku twoich kupli z ktorymi grasz.Slyszysz siebie w sluchawkach,czyli nie wydzierasz sie jak masz vol full.Wszystko smiga w soundraund, a kupli slyszysz tak jakby w centrum tego wszystkiego.Ja malo w sumie z mikrofonem gram.Baterie trzymaja okolo tygodnia,(ja przewaznie gram po godzince w tyg i z 15h w weekend)Wad nie zauwazylem,moze tylko to ze mik jest z lewej strony,ja wole z prawej,ale to juz kwestia indywidualna.Uszy przyzwyczaily mi sie do nich po jakich 2 godzinkach,ale to przewaznie zawsze tak jest jak nowe sluchawki zakladasz.Teraz gabki normalnie sie rozplywaja na uszach.Tez przed kupnem myslalem ze jednak na kablu jest lepiej...i wiesz co? bym sie strasz nie wkorwil jakbym mial z kablem.Nie ma to jak sie roz***** na lozku,chodzic po pokoju i nie martwic sie ze zaraz o cos zachaczysz.Dzwiek jest pierwsza klasa,dzialaja pod x360, ps3,pc-swiatlowodzik.No masakra :)
    Masz poczytaj sobie komentarze klientow
    Turtle Beach Ear Force X41 Wireless Gaming Headset for Xbox 360 - Xbox 360 - GAME.co.uk

6. Manek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nokia5800xm dzieki za obszerna wypowiedz , niestety na dzien dzisiejszy sluchawki Turtle Beach - Ear Force X41 nie sa w moim zasiegu , chodzi o cene .

Dlatego szukam kogos kto mial juz doczynienia konkretnie ze sluchawkiami Turtle Beach EAR FORCE x11 ich cena jest przystepna koszt to ok . 200 zl

Legendarne Turtle Beach EAR FORCE x11 +wzmacniacz (1291617894) - Aukcje internetowe Allegro

na allegro widac ze sa kupowane , jesli ktos mial stycznosc z nimi to prosze napisac czy warto je kupic a moze wiecie jak duza jest roznica miedzy Ear Force x41 a x 11 bo cenowo napewno jest spora

Wczytywanie...

Poleć forum