Słuchawki USB, a XBOX

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

snah

Użytkownik
Użytkownik
Da się w jakikolwiek sposób podłączyć słuchawki Creative Fatal1ty USB Gaming Headset HS-1000 do XBOX-a 360. Proszę o szybką odpowiedź.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jesli sa to sluchawki na usb to nie ma takiej mozliwosci.
 

GraX

Użytkownik
Użytkownik
dexxxterek
A jak bym mial na malego jacka? to da rade podlaczyc?
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
dexxxterek
A jak bym mial na malego jacka? to da rade podlaczyc?

No spoko, podpinasz pod telewizor i wszystko śmiga
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Żesz. Nie ma żadnych przejściówek, adapterów, czy coś?
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Nie bo te sluchawki maja w srodku wzmacniacz zasilany przez USB, musialbys je rozmontowac i wywalic ten wzmacniacz i puscic kabel jackiem. Jak chcesz jakies porady to GG: 2431262
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Ta wersja mnie nie kręci bo do komputera też będą potrzebne, a wejście jacka w PC mam rozwalone. Czyli pozostaje tylko wymiana słuchawek?
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
No na to wychodzi. Boze przeciez headset kosztuje na allegro +-30zl...
 

Dcskate

Użytkownik
Użytkownik

snah

Użytkownik
Użytkownik
Szemron - ja nie chcę headseta, bo i tak nie gram po necie. Zależało mi na tym by do kompa mieć USB, a jak gram na XBOX-ie to podłączyć jacka do telewizora.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
no to wystarczy ze pociągniesz kabel 3.5 jack z TV do kart muzycznej w kompie (line-in)

PS za jakość nie odpowiadam
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Wogole nie wiem o co Ci chodzi :D:D
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy za 30 zł jak to powiedziałeś, dostałbym jakiekolwiek słuchawki którze które by miały dostateczne efekty. Żeby nie było że się nie znam, wcześniej kupiłem taki headset za 30 zł i po 3 dniach obchodzenia się jak najbardziej delikatnie, te się rozpadły. Dosłownie. Teraz kupiłem porządne za ponad 100 zł i chcę z nich korzystać i w PC i w XBOX-ie.
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Coz z tego ale jest to nie mozliwe... wiem o co chodzi bo tez mam obsesje na temat dzwieku... :D jezeli chcesz jakichs porad to mozesz pogadac ze mna na GG...
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
Wogole nie wiem o co Ci chodzi :D:D

ehhhhh

1.masz X-a podłączonego do TV np przez HDMI
2.do TV podłączasz kabel mini jack 3.5 (z obu stron)
3. drugą końcówkę podpinasz do kart muzycznej a dokładnie do gniazda mini jack3.5 Line-in (Analogowe wejście audio.)
4.Następnie podpinasz słuchawki pod USB i ustawiasz w "panel sterowania>dźwięk"

Robił kiedyś coś podobnego tylko, ze z słuchawkami pod bluetootha :)

za 70zł można kupić słuchawki ksc75, jest to najlepszy wybór jeżeli zależy ci na jakości a nie masz za dużo kasy :)
 

snah

Użytkownik
Użytkownik
Dobra, na razie dałem sobie spokój z graniem na X-ie. Jak będę potrzebował jednak tego podłączenia to napiszę. Można zamknąć temat.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom