1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki Xbox + PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mobi, Marzec 9, 2013.

1. mobi

mobi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Manchester
    Witam,

Wiem, że tego typu tematów jest wiele, ale tak na prawde (sensownych) odpowiedzi jak na lekarstwo. Szukam headsetu który naprawde "daje rade" do grania, muzyki i filmów, jakość dzwieku jest dla mnie najważniejsza.
    Oto co szukam:
    -przewodowe bądz bezprzewodowe
    -cena od 100 zł do 1000zł
    -2.1; 5.1; 7.1 tak naprawdę nie wiem czy istnieje 5.1 i 7.1 dla słuchawek
    -obsługa, xbox + pc + (tablet, tel o ile jest roznica z pc)
    -szukam naprawdę profesjonalnego sprzętu (o ile taki istnieje w tej konfiguracji)

Co polecacie, czy oddzielić Xboxa i PC i kupić dwa różne zestawy słuchawkowe? Czy są zestawy które naprawdę warto polecić do obu urządzeń. Przegladałem allegro, ebay, currrys itp oczywiście kazdy sprzedawca poleca swoje zestawy, ale tak naprawdę nie wiadomo co wybrac.

Dzięki wielkie z góry za pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Mad Catz Tritton AX PRO 5.1 słuchawki z mikrofonem (K10-TRIGA611B) - Ceneo.pl , ja mam osobiście te i bardzo polecam :].

Wczytywanie...

Poleć forum