słuchawki z mikrofonem nie działają ?

bezsenss

Użytkownik
Użytkownik
Witam : D
Zakupiłem te oto słuchawki SŁUCHAWKI HEADSET STEREO DO XBOX 360 Z MIKROFONEM (3423863284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i problem tkwi w tym że podłączam je do pada i nie słyszę dźwięków z gry : (
Swojego klocka mam podłączonego do monitora PC przez specjalny kabel.
Co zrobić by słyszeć głos ?
 

Cisek007

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że problemem jest to że słuchawki służą do komunikacji i słychać w nich tylko rozmowy towarzyszy w xbox live więc nie usłyszysz dźwięków z gry
 

italiano1984bp

Użytkownik
Użytkownik
a to nie są słuchawki tylko do rozmów w grach ?
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Jak chciałeś słyszeć dźw. z gry jak podłączyłeś słuchawki do pada ? :D :D :D :D
 

Krycha1987

Banned
"Ciesz się znakomitej jakości komunikacją on-line z innymi graczami!"
"SŁUCHAWKI HEADSET"

Przecież wyraźnie jest napisane.
 

dadas1122

Banned
Użytkownik
zrób tak http://xboxforum.pl/tv-i-audio-242/jak-i-czym-podlaczyc-monitor-oraz-glosniki-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302/ tylko że zamiast głośników podłacz słuchawki ale nie headset ^^
 

xbox360g

Banned
Headset służy tylko do słuchania innych użytkowników xbox live i z nimi gadania a nie do słuchania dźwięków z gry.
 

Widmo666

Użytkownik
Użytkownik
Kolego, jeżeli zależy ci zarówno na rozmowach z innymi graczami na xbox live i chciałbyś jednocześnie słyszeć świetnej jakości dźwięki z samej gry to polecam ci bezprzewodowy headset: SteelSeries Spectrum 7xb. Sam go posiadam i jest świetny, lecz to koszt kilku stówek. Wrażenia odsluchowe są fenomenalne.
 

lolekw660i

Użytkownik
Użytkownik
te słuchawki służą komunikowania się z graczami, a dźwięk z gry słyszysz w tv ;p
 

beceen_PL

Świeżak
Świeżak
Uszanowanie, świeżaki nie zakładają nowych tematów, a że w tym wątku jest plus minus podobnie, to pozwolę sobie zapytać. Zdobyłem słuchawki Steelseries Spectrum 7xB. Dźwięk z gier: gitara. Po podłączeniu "voice controler'a" (czyli kabelka pad <-> słuchawki), mikrofon nie działa, nie mogę nawet odsłuchiwać wiadomości. Najpierw zakładałem, ze coś źle podłączam, ale to chyba dość trudne ;-) Byłem w kilku serwisach konsol w Warszawie, ale nikt nie chce tych słuchawek nawet obejrzeć. Podejrzewam, że walnięty jest ów kabelek, ale żeby to stwierdzić muszę trafić na jakiś sensowny serwis takich słuchawek. Czy możecie mi coś polecić w Waw?
 

xboxmaniak13

Świeżak
Świeżak
Pytanko czy wszystkie przewodowe słuchawki na xb 360 umożliwiają transmisję dźwięku z gry tak żebym słyszał w słuchawkach.Chodzi mi o podłączenie do konsoli lub jak ktoś woli do tv
 

Do góry Bottom