1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki z mikrofonem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SMART, Sierpień 2, 2011.

1. SMART

SMART Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam i szukam i znaleźć nie mogę dedykowanych słuchawek do xboxa.(nie licząc tych za 20zł :p)

Na allegro jest tylko model SteelSeries 4XB:
    SŁUCHAWKI STEELSERIES 4XB XBOX 360 / PC AUDIOMIXER (1748783860) - Aukcje internetowe Allegro

no i kilka bezprzewodowych, które mnie nie interesują. Kiedyś w Empiku widziałem Plantronicsy za 160 i 180zl dwa różne modele, z mikrofonem dedykowane do x360, wiecie gdzie takie kupić? ewentualnie jakieś inne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Zacznijmy od tego że xbox ma tylko headset przez który słyszy się tylko rozmowy nic więcej, żeby słyszeć muzykę i dźwięki z gry to musisz odebrać to np z tv.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Ja posiadam steelseries 5xb dałem za nie 300 zł ale są ********* i jak słyszę jak się męczycie na tej słuchawce to mi się śmiać chce ;/ Głos mam przez słuchawki do tego mikrofon jak ktoś w grupie lub w grze coś mówi to głos strzałów i innych rzeczy zostaje przyciszony na chwile w której mówi osoba. Jak najbardziej polecę ci te słuchawki, które używam ponad miech. Te 4xb mogą się szybko zepsuć z wyglądu widać, że pałąk jest słaby. Co do pytania polecam ci do xbox słuchawki steelseries spectrum 5xb -cena ok. 300 zł / 4xb cena ok. 200 zł lub trittony cena ok. 600

6. SMART

SMART Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Altres wiem na jakiej zasadzie jest dźwięk w konsoli ;) obecnie mam Sennheisery HD555 podlączone pod TV + ten mały headset na szyji który pełni rolę mikrofonu.

Chcicałbym jednak mieć mikrofon już w słuchawkach(tylko nie polecajcie tego za 30-40zł z allegro)
    Bartez czyli jak ktos mowi to w twoich sluchawkach wylacza sie na chwile dzwiek z gry? jesli tak to straszna lipa...

Wczytywanie...

Poleć forum