1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki z wyjściem jack 3,5 mm

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez LoKo6264, Lipiec 5, 2015.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Cześć. Szukam słuchawek do XO ponieważ stare się popsuły mam już adapter więc najlepiej aby to nie były słuchawki dedykowane do XO bo w nich się znajduje adapter i bym przepłacił 100 zł i miał niepotrzebnie drugi. Także szukam słuchawek które mają wyjście jack 3,5mm na kablu który idzie od słuchawek.

Moje wymagania to:
    - dźwięk minimum 5.1 (najlepiej 7.1)
    - "poduszki" (nie wiem jak to się poprawnie nazywa) minimum 40 mm
    - gwarancja na minimum 6 miesięcy
    - nowe lub używane ale w idealnym stanie i w 110% sprawne
    - cena do 200 zł (bez wysyłki)

Na allegro zwykle jest taniej niż w sklepach także jeśli znacie jakieś słuchawki spełniające powyższe wymagania ale droższe w sklepach niż 200 zł zajrzyjcie na allegro bo znalazłem słuchawki ponad 2 razy tańsze (450 sklep i 200 allegro) i to tylko dlatego że były na ekspozycji sklepowej.

Najbardziej jestem przekonany do firmy Mad Catz ponieważ od nich właśnie mam obecne zepsute słuchawki ale zepsute z własnej głupoty. Kosztują one nowe 150 zł na allegro ale chciałbym wypróbować jakieś inne i jeśli jest coś od Mad Catz spełniające powyższe wyamagania podrzućcie linka. Sam szukałem ale znalazłem jakieś strasznie malutkie albo z ceną 300 zł + :/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Nie wiem czy dobrze myślę ale chyba w każdym komplecie teraz jest adapter do XO po 2 zawsze adapter można sprzedać :)

4. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Tylko nigdy nie masz 100% pewności że uda się sprzedać no i nie będzie specjalnego pudełko do adaptera żeby było łatwiej sprzedać. Nie jestem w każdym komplecie adapter do XO tylko w każdym komplecie słuchawek do XO jest ten adapter :p. Chce kupić słuchawki a je mieć a nie bawić w sprzedawanie połowy zestawu :D

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Za 200 zł możesz kupić ale zwykły HS.
    5.1, 7.1 to już wyższa jazda i cena tak samo i to są zazwyczaj słuchawki na USB.

6. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Szkoda, a znalazłem jeszcze słuchawki Mad Catz Tritton PRO+ 5.1. Tylko czy one mają wyjście jacka 3,5 mm? Bo znalazłem tylko zdjęcia i filmy na których jest on przypiętych do pilota (chyba że tego się już nie odłącza i do pilota jest przypięty na stałe?):

Tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/mad-catz-tritton-pro-5-1-kolory-ps-xbox-pc-gw-24-i5404078412.html. Takie tanie są bo były na eksozycji sklepowej wystawione dostałem odpowiedź.

Także jeszcze raz: Czy kabel od słuchawek który idzie jest przypięty do tego pilota na stałe czy oddzielnie jeśli oddzielnie to jest to jack 3,5 mm który będę mógł podpiąć do adaptera od XO? I jeśli nie to dalej od tego pilota idzie jaki kabel? Ze zdjęć wnioskuję że USB ale nie jestem pewien.

I jeszcze jedno czy bardzo się różni dźwięk w zwykłych słuchawkach na 2 głośnikach od np. tych co opisuję z dźwiękiem 5.1 które ma 8 głośników?

7. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
  8. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Kurde jakiś metalowy ten desing i to dosłownie :O No i też używane i ze strony którą 1 raz widzę a na allegro 1 aukcja też jest z nimi do 200 zł też używane a reszta 250+. I tam jest w ogóle mikrofon bo coś nie widzę? . Coś myślę że jednak kupię te same co popsułem tylko teraz ich nie popsuję. Mam do nich zaufanie bo przez ten rok świetnie mi służyły mikrofon we wszystkie strony mogę wyginać aby dostosować go jak najlepiej aby mnie kumple dobrze słyszeli, desing super jest też także jak nic z 5.1 i 7.1 nie będzie za tą cenę to jednak chyba muszę kupić te same :/. Szkoda chciałem coś nowego wypróbować z czymś lepszym ale no cena za takie słuchawki to mnie przerasta.

Wczytywanie...

Poleć forum