1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Maik, Grudzień 30, 2009.

1. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam wiem że jest kilka takich tematów ale z nich nie dowiedziałem się wszystkiego więc zakładam nowy i przy okazji chce się poradzić w wyporze

1. CREATIVE HS-980 Fatality Prof Gaming Dla Graczy! (858691422) - Aukcje internetowe Allegro

2. http://allegro.pl/item866310936_creative_aurvana_live_super_dzwiek_v_box_gwara_24m.html

myślę nad tymi słuchawkami wydają się być dobre ale w temacie słuchawek niewiele wiem czy do kwoty 200zł dostane coś lepszego? aha chcę żeby były one do PC jak i do x'a te drugie nie mają mikrofonu co jak dla mnie zsuwa je na drugi plan a jak je będę podłączał do x'a to nie będę korzystał z mikrofonu chcę mieć tylko dobry dźwięk i będą one podłączane do monitora bo ma ono zwykłe wejście na słuchawki i tu pytanie czy będzie jakiś gorszy dźwięk jak podłącze do monitora a nie bezpośrednio do x'a? a i xbox z monitorem jest połączony kablem hdmi jeżeli ma to coś do tego bo wiem że ten kabel przesyła obraz i dźwięk

P.S proszę o szybką odp. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Hmm... słuchawki są już z "górnej półki" creative świetna firma ale czy bym ci je polecił?? Raczej nie, moim zdaniem lepiej jest kupić za 70-90 zł w sklepie komputerowym a dźwięk będzie porównywalny do tych. Ale jeśli upierasz się na któreś z tych to zdecydowanie nr 2 mają gwarancje 2 lata a z takimi słuchawkami różnie bywa.

4. pudinks

pudinks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak te Twoje Fatality ale mogę Ci polecić Creative aurvana live! Sam miałem pare Sennheiser'ow ale ten model się creativowi udał i to bardzo. Ja kupiłem je za 180zł gdzieś pół roku temu. Teraz cena na allegro od 210zł + przesyłka. Poczytaj trochę recenzji o nich to może też się zdecydujesz. Moim zdaniem dźwięk super i do tego bardzo dobre wykonanie.

5. Maik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    No trochę wątpię że te za 70 - 90 zł będą porównywalne miałeś te za 200 zł i te za 70 zł? a co do gwarancji jesteśmy w unii europejskiej i w aukcji mogą napisać nawet na tydzień a i tak mam na 2 lata

P.S czekam na dalsze rady :)

6. Maik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Pudinks chodzi mi trochę też o parametry które słuchawki są pod tym względem lepsze wiesz może? no i mikrofon też duży + bo po co mieć super słuchawki bez mikra i potem kupić z mikrem za 10zł a wiadomo jaka w nich jakość chyba lepiej mieć jedne dobre z tym i tym

7. pudinks

pudinks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak jak Ci pisałem aurvany mają BARDZO dobry dźwięk. Do 200zł raczej nie uda Ci się nic lepszego dostać. Sam spędziłem trochę czasu nad wyborem słuchawek no i wszyscy radzili aurvany.

8. Kamils

Kamils Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja bym polecił Kossy UR40 do xboxa idealne. Zero ucisku na uszy i na głowe sa lekkie, skladane. Sam je uzywam do xboxa. Nie maja nie stety mikrofonu ale zawsze mozna podlaczyc odzielny.
    A dzwiek w tych Kossach naprawde jest Świetny porownywalem z Sennheiserami za 800 zl w media markcie i dzwiek jest identyczny jak nie lepszy.
    Co więcej Kossy posiadają dożywotnia gwarancję i kosztują tylko 137 zl

Polecam ;)

A co do podłaczenia to najlepiej do monitora, bedziesz mial mozliwosc regulacji głośności co przy podlaczeniu przez chinche do xboxa jest nie możliwe.

Wczytywanie...

Poleć forum